The Walking Dead: İşte 9. sezon fragmanı

Ekranların sevilen dizisi The Walking Dead’in 9. sezon fragmanı yayınlandı.

The Walking Dead Andrew Lincoln Rick Grimes

AMC’nin 8 sezondur ekranda olan dizisiyle ilgili çizgi roman, sinema ve televizyon dünyasını San Diego’da buluşturan Comic-Con etkinliğinde bir panel düzenlendi.

”Yaşayan Ölülerden Korkmak” başlıklı panelde dizinin 9. sezon fragmanının da tanıtımı yapıldı. Negan ve etrafındakilere karşı açılan savaşın ardından başlayacak olan 9. sezon, diziden ayrılmayan hazırlanan Rick Grimes’a (Andrew Lincoln) odaklanıyor.

The Walking Dead Rick Grimes Andrew Lincoln

Zombilerin istilasındaki dünyada insanları çevresinde toplayan Rick ve çevresinde hayatta kalanlar, hapsedilen Negan ile görüşme yapmaya çalışıyorlar. Fragman da yükselen tansiyonu bütün açıklığıyla ortaya koyuyor.

Zombiler ise bir tehdit olarak hala varlıklarını sürdürüyor. 9. sezon ayrıca bir zaman atlamasıyla geleceğe gidecek. Yeni sezon, dizinin kült karakteri Rick Grimes için de son sezon niteliğini taşıyor.

The Walking Dead

2010 yılından bu yana ekipte olan ve dizinin bel kemiği olan karakterlerden Rick’e hayat veren Lincoln’ün ayrılığı, dünkü Comic-Con etkinliğindeki bir röportajda doğrulanmıştı. Fragmanın gösterildiği tanıtım panelinde de arkadaşları Lincoln’ü alkışlarla uğurladı.

Çizgi roman serisinden beyazperdeye aktarılan The Walking Dead, bir zombi istilasından sonra hayatta kalan bir grup insanın polis memuru Rick Grimes önderliğinde hayatta kalma mücadelesini konu alıyor.

The Walking Dead

Dizide Andrew Lincoln, Norman Reedus, Lauren Cohan, Chandler Riggs, Danai Gurira, Melissa McBride, Lennie James, Alanna Masterson, Josh McDermitt, Christian Serratos, Seth Gilliam, Ross Marquand, Austin Amelio, Tom Payne, Xander Berkeley, Khary Payton ve Jeffrey Dean Morgan rol alıyor.

İşte dizinin merakla beklenen 9. sezon fragmanı:

 

Yorum Yapılmamış: "The Walking Dead: İşte 9. sezon fragmanı"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""