The Walking Dead’in müthiş kan kaybı

Ekranın en çok izlenen dizilerinden The Walking Dead cephesinden hayranları üzecek bir haber geldi.

Ortaya çıkan yeni gelişmeye göre The Walking Dead kadrosunun baş karakterlerinden Rick Grimes’ı canlandıran Andrew Lincoln, 9. sezonda diziden ayrılıyor.

The Walking Dead

Birçok kaynaktan doğrulanan haberin ardından AMC kanalı, dizinin bir başka favori karakteri Darly Dixon rolündeki Norman Reedus’a ”gemiyi terk etmemesi” için yüksek bir ücret önerdi.

The Walking Dead

Böylece hiç olmazsa Lincoln’ün yokluğunda bir başka baş karakterle yollarına devam etmeyi garantilemeyi hedefleyen AMC, geçen sezon Carl Grimes rolündeki Chandler Riggs’in de kaybıyla dizinin cazibesini yitirmemesi için uğraşıyor.

Dizinin 9. sezonunda döneceği açıklanan Maggie Rhee rolündeki Lauren Cohan’ın ise ABC yapımı Whiskey Cavalier’in pilot bölümünde boy göstermesine karşın yine de The Walking Dead kadrosunda da yer alması bekleniyor.

The Walking Dead

Dizinin 9. sezonunda Andrew Lincoln ile Lauren Cohan’ın 6’şar bölüm yer alacağı ifade edilirken, diziden ayrılıklarının ne şekilde gerçekleşeceği, başka bir deyişle bu kahramanların ölüp ölmeyeceği ise henüz açıklık kazanmadı.

Çizgi roman serisinden beyazperdeye aktarılan The Walking Dead, bir zombi istilasından sonra hayatta kalan bir grup insanın polis memuru Rick Grimes önderliğinde hayatta kalma mücadelesini konu alıyor.

The Walking Dead Negan

Dizide Andrew Lincoln, Norman Reedus, Lauren Cohan, Chandler Riggs, Danai Gurira, Melissa McBride, Lennie James, Alanna Masterson, Josh McDermitt, Christian Serratos, Seth Gilliam, Ross Marquand, Austin Amelio, Tom Payne, Xander Berkeley, Khary Payton ve Jeffrey Dean Morgan rol alıyor.

Dizinin 9. sezonu için çekimlere başlanırken yeni sezonun izleyiciyle buluşma tarihi henüz açıklanmadı.

The Walking Dead

Yorum Yapılmamış: "The Walking Dead'in müthiş kan kaybı"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""