Top Gun Maverick: İlk fragman yayınlandı

Tom Cruise’un 33 yıl aradan sonra ona şöhreti getiren Top Gun filminin devamı için kamera karşısına geçti. Merakla beklenen Top Gun: Maverick adlı filmden ilk fragman nihayet görücüye çıktı.

Top Gun

Top Gun: Maverick filmi, çizgi roman, sinema ve televizyon dünyasını San Diego’da buluşturan Comic-Con etkinliğinde tanıtıldı.

Etkinliğe, daha önceden duyurulmamasına rağmen büyük bir sürpriz yaparak filmin 57 yaşındaki başrol oyuncusu Tom Cruise da katıldı.

Tom Cruise

Paramount Pictures imzalı filmdeki her şeyin “gerçek” olduğunu vurgulayan Cruise, 33 yıl aradan sonra yeniden Pete “Maverick” Mitchell rolünü canlandırmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Maverick’in jeti uçurduğu, karlı bir kanyonun üzerinden geçtiği, motosiklet kullandığı fragman, Maverick ve Kumandan’ın (Ed Harris) diyaloğuyla bitiyor.

Top Gun Maverick Tom Cruise

Kumandan, Maverick’e “Sonun geldi Maverick, artık senin türündekiler tükeniyor” derken, Maverick şu karşılığı veriyor: “Belki öyle efendim, ama bugün değil”

Yönetmenliğini Joseph Kosinski’nin üstlendiği filmde, Top Gun’da Maverick’in azılı düşmanı olan Iceman rolünde Val Kilmer yeniden izleyiciyle buluşuyor.

Top Gun Maverick Tom Cruise Jennifer Connelly

Yine ilk filmde ölen, Maverick’in beraber uçtuğu pilot Nick “Goose” Bradshaw’un oğlu Bradley rolünde Miles Teller yer alıyor. Filmdeki diğer oyuncular Jennifer Connelly, Glen Powell, Jon Hamm ve Manny Jacinto.

İşte, gösterime 2020’de girecek filmden ilk fragman:

Yorum Yapılmamış: "Top Gun Maverick: İlk fragman yayınlandı"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""