You: 2. sezonda yeni av peşinde

Netflix ekranının 1. sezonunda büyük ilgiyle izlenen dizisi You, 2. sezonda da sürprizlerle dolu olarak dönecek.

Başolünü Gossip Girl dizisiyle de tanıdığımız Penn Badgley’nin üstlendiği dizi, 1. sezonunda gördüğü ilgi üzerine 2. sezon onayı aldı.

2019 yılı içersinde izleyici karşısına çıkacak olan dizinin yakında çekimlerine başlanacak. Çekim hazırlıkları sürerken, kadrosu da genişleyen dizi, yine Netflix yapımı olan Tepedeki Ev/Haunting of Hill House kadrosundan Victoria Pedretti’yi bünyesine kattı.

Victoria Pedretti You Love Quinn

You, Joe Goldberg (Badgley) adındaki bir kitabevi müdürünün takıntı haline getirdiği doktora öğrencisini takip etmeye başlamasını ve akabinde sosyal medyadan gündelik hayata kadar hastalıklı biçimde izleyerek olayları beklenmedik noktalara getirmesini konu alıyor.

Dizinin 2. sezonunda ise Joe’nun yolu bu kez üst sınıf bir marketin sorumlusu olarak çalışan, hevesli ve çalışkan şef Love Quinn (Pedretti) ile kesişecek.

You Netflix Penn Badgley

Joe ile tanıştığında derin bir yas döneminde olan ve Joe’nun aksine sosyal medyaya ilgisiz bir karakter olan Love, azılı takipçimizin dikkatini çekecek ve macera yeniden başlayacak. Derin kedere eğilimi olan Love, Joe ile tanıştığında da hayatını değiştiren bir paylaşım yaşadıklarını düşünerek ona yaklaşacak.

Pedretti, Quentin Tarantino’nun Brad Pitt, Leonardo DiCaprio ve Margot Robbie’nin başrolünü paylaştığı  Once Upon a Time in Hollywood filminde de rol alıyor.

You Penn Badgley

4 Yorumlar: "You: 2. sezonda yeni av peşinde"

 • comment-avatar
  https://parlakjurnal.com/ 31 Ocak 2019 (21:34)

  güzel bir sezon bizi bekliyor

 • comment-avatar
  hy 12 Şubat 2019 (20:11)

  izlemedim ama kısa süre içerisinde izleyeceğim 🙂 bende kısa süre önce bikahvearasi.com isimli bir blog açtım. Dizi listeleri oluşturuyorum ve zaman zaman dizi içeriği paylaşıyorum… Ziyaret ederseniz çok mutlu olurum 🙂

  • comment-avatar
   sinekaf 14 Şubat 2019 (22:14)

   Size de kolay gelsin. İyi çalışmalar

 • comment-avatar
  Nurdan Dolunay 10 Mart 2019 (18:15)

  Öyleyse Beck’i de öldürdü ..Yeni bir av peşinde olduğuna göre

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

""