Batman, James Bond mu olur mu?

Uzun arayışlardan sonra yeniden eski 007 Daniel Craig ile el sıkışan James Bond yapımcıları ne düşünür bilinmez ama projeden kısa süre önce ayrılan Danny Boyle, ilginç bir Bond adayı önerdi.

Daniel Craig’in James Bond olmaya isteksizliği ve bu yöndeki açıklamaları sebebiyle yapımcılar, Bond adaylarıyla görüşmeye başlamış, Idris Elba’dan Tom Hardy’ye kadar pek çok ünlü isim ortaya atılmıştı.

Son dönemde de Craig’den sonra Bond’un tahtına oturacak isimler konusunda yeni haberler çıkmaya başladı.

James Bond adayları

Bu tartışmaya, ismi henüz belli olmadığından “Bond 25” diye anılan, serinin 25. filminin yönetmenliğinden kısa süre önce ayrılan Boyle da katıldı.

Bond, bundan sonraki filmde başrolü “çiçeği burnunda” Batman Robert Pattinson’ın oynaması gerektiğini söyledi.

Robert Pattinson Batman

Boyle, The Guardian’da yer alan röportajında ünlü aktörü High Life adlı bilim kurgu filminde izledikten sonra bu fikre kapıldığını söyledi.

Robert Pattinson James Bond

Boyle, “Gerçekten çok tuhaf bir andı. Filmi izlerken, ‘Aman tanrım, bundan sonraki Bond o olmalı’ dedim” sözleriyle Pattinson’ın role çok yakıştırdığını dile getirdi.

Danny Boyle

Geçen Mayıs ayında Metro-Goldwyn-Mayer tarafından Bond 25’i yöneteceği açıklanan Boyle, yapımcı Barbara Broccoli ile anlaşamadığı için projeden ayrılmıştı.

Daniel Craig James Bond

Basında çokça yer alan söylentiye göre bu ayrılığa Broccoli’nin “Bond’u öldürme” hevesi sebep oldu. Yine bir başka haber ise tersine Boyle’un 007’yi öldürmeyi düşündüğü yönünde.

Daniel Craig James Bond

Söyleşide projeden neden ayrıldığı yönünde detay vermeyen Boyle, “Senaryo yazarımızla beraber iyi bir iş yapmaya çalıştık ama belli ki onların istediği bu değildi” dedi.

Daniel Craig, James Bond-Casino Royale

Robert Pattinson’ın Bond olma ihtimali yok gibi görünse de yine son dönemde sızan bir başka haber de yeni Bond’un son dönemin yükselen yıldızı Richard Madden olacağı yönünde.

Bodyguard Richard Madden

Game of Thrones ile parlayan İrlandalı aktör, Bodyguard filmiyle Altın Küre kazandı. Madden, Rocketman filminde Elton John’un sevgilisi ve menajeri John Reid rolüyle bir kez daha dikkatleri üzerine çekti.

Rocketman John Reid Richard Madden

Yorum Yapılmamış: "Batman, James Bond mu olur mu?"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""