Black Mirror: Sürprizli 5. sezon fragmanı

Teknolojiden yeni dünya düzenine, sosyal medyadan insan ilişkilerine kadar pek çok konuyu eleştirel bir dille ekrana getiren Black Mirror’ın 5. sezonu sürprizli geliyor.


Black Mirror

Black Mirror serisine bağlı, kullanıcının seçimleriyle ilerleyen, ama aslında her seçimin aynı noktaya çıktığı mesajını veren Bandersnatch adlı bir film, yeni yılda ekrana gelmişti.

Ancak film, 5. sezon kapsamında değildi ve o günden bu yana hayranlar yeni sezondan haber bekliyordu.

Black Mirror Bandersnatch

Sonunda aylar sonra beklenen yeni sezon haberi geldi ve 5. sezona ait ilk fragman yayınlandı. Yeni sezon, 5 Haziran Çarşamba günü ekranda olacak.

İlk gününde sadece Youtube üzerinde 1.5 milyonun üzerinde tıklanan fragman ise yeni sezonda birbirinden ünlü oyuncuların yer aldığı bölümlerden parçalar gösteriyor.

Black Mirror Andrew Scott

Sherlock dizisinin ünlü psikopat dahisi Moriarty rolündeki Andrew Scott’ı direksiyon başında gayet öfkeli gördüğümüz fragmanın devamında ünlü şarkıcı ve oyuncu Miley Cyrus’u pop yıldızı rolünde görüyoruz.

Black Mirror

Dizinin 5. sezonunda ayrıca Kaptan Amerika ve Avengers serilerinden tanıdığımız Anthony Mackie, Aquaman ve Muhteşem Şovmen filmlerinde rol alan Yahya Abdul-Mateen II, Örümcek Adam’ın yıldızlarından Topher Grace gibi yıldızlar var.

İşte yeni sezonun merakla beklenen ilk fragmanı:

Yorum Yapılmamış: "Black Mirror: Sürprizli 5. sezon fragmanı"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""