Bu çocukları tanıyabilecek misiniz?

Leonardo DiCaprio çocuk
Kimi insanlar var ki yedisinde neyse yetmişinde de o... Bir hava, bir eda, bir çalım... Bu karedeki sevimli çocuk gibi... Bir de çocuklukta içine kapanık, ergenlikte kızların ilgisinden uzakta olanlar var. Bu sivilceli, sıkıntılı, yalnız gençlerin bazıları, bugün dünyanın dört bir yanında milyonlarca kadın hayranı yakışıklı aktörlere dönüştü. Bakalım onları çocukluk fotoğraflarından tanıyabilecek misiniz?
Leonardo DiCaprio çocuk
AİLESİNİN GÖZ BEBEĞİ: Aynı şirin çocuktan devam edelim. Ailesinin göz bebeği bu sarışın minik, kameralar önüne çıkmadan önce ailenin fotoğraf makinesininin önünde rol kesiyordu.
Tobey Maguire Leonardo DiCaprio çocuk
SPORCU KANKALAR: Dostlarına da oldukça sadık, öyle ki bu arkadaşıyla hala çok sıkı fıkı... Üstelik arkadaşı da en az kendisi kadar şöhretli...
Tobey Maguire Leonardo DiCaprio
Yıllar önceki fotoğraflarında ellerinden bovling topu düşmeyen kankalar yani Leonardo DiCaprio ve Tobey Maguire, hala spora meraklılar... Yoğun oyunculuk mesailerinden kalan zamanı işte böyle maç izleyerek değerlendiriyorlar.
George Clooney çocuk
YİNE DE SEVİMLİ: O kadar yağlı saçlı, o kadar bakımsız, o kadar gözü bozuk, ama bir o kadar sevimli ki ama o saç modeli yok mu...
George Amal Clooney
Kızıl, yağlı ve Katolik rahiplerini andıran saç modeline sahip, neredeyse komik çizgi film kahramanlarını andıran o çocuk, dünyanın en yakışıklı aktörlerinden George Clooney...
Benedict Cumberbatch çocuk
O GÜLÜŞÜ YOK MU: O kadar şirin, o kadar muzip, bir o kadar da hiç değişmemiş ki tanıyamayan var mı acaba?
Sherlock
Karakteri Sherlock pek gülmese de onu canlandıran Benedict Cumberbatch, bu gibi dizi film kareleri dışında sürekli kocaman bir gülümsemeyle poz veriyor. Hala bir o kadar sempatik...
Christian Bale çocuk
KUKUMAV KUŞU: Bu delikanlının biraz utangaç, biraz da kukumav kuşu gibi derin düşüncelere dalmasına bakmayın ilerleyen yıllarda bundan eser kalmayacak.
Tom Hardy-christian Bale
Sinemanın en başarılı aktörlerinden Christian Bale, gençliğinin aksine kameraların karşısında adeta döktürüyor.
Hugh Jackman çocuk
SAYIN KRAL: O kadar şirin ve sarışın ki herhalde bir çoğunuz İngiltere Kraliyet ailesi prensleri William ya da Harry'den herhangi biri diye düşündünüz.
Logan
O sapsarı, tombiş yanaklı velet, bugün dünyanın en çekici aktörlerinden biri. Defalarca ''Yaşayan En Seksi Aktör'' seçilen Hugh Jackman, çocukluğuna pek benzemiyor.
Johnny Depp çocuk
BİR TOMBİK DAHA: Tombul yanakları, kara gözleri ve kızıla çalan kumral saçlarıyla kim bu çocuk acaba?
Johnny Depp
İlerleyen senelerde bir türlü yaşlanmak bilmeyen Johnny Depp'i nasıl çocukluk fotoğrafından tanıyamıyorsanız canlandırdığı rollerde girdiği binbir yüzüyle de tanımak çoğu zaman güç oluyor.
Jude Law çocuk
ÇAPKIN ÇAPKIN: O yıllarda biraz ürkek bakıyor kameralara ama ilerleyen senelerde çok can yakacak.
The Young Pope
Bir türlü durmak, uslanmak bilmeyen bir çapkın olan ünlü aktör Jude Law, Katolikler'in ruhani lideri papayı canlandırırken bile çekiciliğiyle kadınların gönlünü çalıyor.
Kit Harington çocuk
ASIK SURATLI VELET: Ne filmlerinde, ne dizilerinde, ne de özel hayatında bir türlü gülmeyi bırakın gülümsediğini dahi görmedik.
Kit Harington genç
Burada da görüyorsunuz ki hala gülmüyor. Artık tanıdınız ama herhalde...
Jon Snow Davos Seaworth Game of Thrones
Ünlü İngiliz aktör Kit Harington'ın canlandırdığı Jon Snow da hiç gülmüyor. Öyle ki kızkardeşi Sansa Stark, ''Ne oldu ilk kez güldün?'' diye sorma gereği duymuştu.
Richard Madden çocuk
O DA PEK CİDDİ: Asık suratlı Jon Snow'dan bir başka pek gülümsemeyen küçüğe geçelim. Şimdiki haline pek benzemiyor.
Richard Madden
İlk gençlik yıllarında da böyle enteresan rolleri var, sarışınlık yakışmış desek yalan olacak şimdi...
Robb Stark
Objektiflere tuhaf bir ifadeyle bakan o çocuk, Game of Thrones dizisinin Robb Stark'ı Richard Madden. Neyse ki Madden, özel hayatında Kit Harington kadar somurtkan değil...
Travis Fimmel çocuk
SİVİLCELİ YAKIŞIKLI: Pek kırmızı yanaklı ve sivilceli ama yine de o can yakan gülümsemesi o yıllardan alamet-i farikası olmuş.
Travis Fimmel genç
Sivilcelerden kurtulup bir anda çok yakışıklı bir delikanlıya dönüşmesiyle beraber kendini objektiflerin karşısında bulmuş. Model olarak yıllarca reklam kampanyalarında yer aldıktan sonra şöhreti kazandıracak rolü yakaladı.
Vikings-Ragnar
Vikings dizisinin Ragnar Lothbrok'u Travis Fimmel, bu rolle dünya çapında üne sahip oldu. Dizideki üstün performansı sayesinde ise Vikings reyting rekorları kırdı.
Matthew McConaughey çocuk
GELECEĞİNİ TAHMİN ETMİŞ GİBİ: Bu kare, onun geleceğine bir projeksiyon sanki...
Matthew McConaughey Oscar
Küçük yaşta başında kovboy şapkasıyla poz veren Matthew McConaughey, yıllar sonra aynı şapkayı Dallas Buyers Club için taktı ve Oscar ödülünü aldı. Tıpkı ufaklığında elinde tuttuğu ödül gibi bir de altın heykelciği oldu.
Jared Leto çocuk
CİN GİBİ: Gözleri fıldır fıldır bu sevimli velet, bugün de aynı muzır ifadeye sahip...
Jared-Leto-İntihar-Timi-Suicide-Squad
Beyazperdenin son Joker'ı Jared Leto, Oscar ödüllü başarılı bir aktör. Gözlerinden ise hala çocukluğundaki gibi zeka fışkırıyor.
Robert Downey Jr çocuk
ALIN SİZE BİR ARTİST DAHA: Bu pozu verin deseler yetişkinler başaramaz ama bu küçük resmen rol kesiyor.
Sarah Jessica Parker Robert Downey JR
Çocukluğunda gözlerindeki o ifadenin yerini gençlik yıllarında muzip gülüşler alıyor.
robert-downey-jr
Güzel bakışlı minik, sinemanın en çok kazanan aktörlerinden Robert Downey JR...
Gabriel Macht çocuk
BEYAZ SAÇLI ÇOCUK: Şimdiki haliyle benzeşen tek şey o kocaman gülümsemesi... Bu arada beyaz saçlarıyla sanki Kuzey ülkelerinde yaşayan çocuklar gibi değil mi?
Harvey Specter Suits
O büyük gülümsemeli çocuk, Suits dizisinin seksi avukatı Harvey Specter'ı canlandıran Gabriel Macht. Çocukluğu o kadar komik ki, ünlü aktör bu kareleri espri olsun diye sık sık Instagram'da paylaşıyor.
Ryan Gosling çocuk
Ne yani sahiden tanımadınız mı?

Yorum Yapılmamış: "Bu çocukları tanıyabilecek misiniz?"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.