Corona, Idris Elba’yı da vurdu

Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona virüsü pandemisinden etkilenen ünlüler kervanına biri daha katıldı.

Tom Hanks, Rita Wilson ve Olga Kurylenko’dan sonra Luther dizisiyle de tanıdığımız ünlü aktör Idris Elba, bir tür Corona virüsünden kaynaklanan Covid-19 için yaptırdığı testin pozitif olduğunu duyurdu.

Elba, “Bu sabah yaptırdığı testte Covid 19 pozitif çıktım” tweetiyle hayranlarını üzdü. Ünlü aktör, “Kendimi iyi hissediyorum, semptomları da çok yoğun yaşamıyorum. Şu an izole edilmiş durumdayım. Lütfen evlerinizde olun ve rasyonel hareket edin. Durumumu sizlere sürekli güncelleme yaparak duyuracağım. Lütfen panik yapmayın” diye yazdı.

Luther Idris Elba

Sonrasında paylaştığı bir videoda da oyuncu, “Aslında bir rahatsızlığım yoktu ama temas ettiğim birinin testinin pozitif olduğunu görünce ben de test yaptırdım. Cuma günü bunu fark ettim. Kendimi karantina altına aldım, sonrasında ise hemen test yaptırdım. Şimdi aldığım sonuçlar ise pozitif” dedi.

Oyuncu, ayrıca takipçilerini sosyal temasta bulunmamaları ve ellerini yıkamaları yönünde uyardı. Elba, “Tüm bunların ötesinde semptomları göstermeyip çevreye yayabilecek insanlar var. Dikkatli olun” sözleriyle uyarılarını sürdürdü.

Luther Idris Elba

Kendisinin bu konuda şeffaf olmayı seçtiğini de vurgulayan Idris Elba, herkesin de bunu yapması gerektiğini, zira ortaya çıkmadığı takdirde çevrelerinde olanların test yaptırmaya gidemeyeceklerini vurguladı.

Ünlü aktör Tom Hanks ile oyuncu eşi Rita Wilson da Avustralya’daki film çekimleri sırasında hastalanmış ve Corona pozitif olduklarını açıklamışlardı.

Luther Idris Elba

Yorum Yapılmamış: "Corona, Idris Elba'yı da vurdu"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.