De Niro ve Pacino’lu The Irishman’den son fragman

Ünlü yönetmen Martin Scorsese’nin sinemanın iki devi Robert De Niro ile Al Pacino’yu buluşturduğu The Irishman filminden son fragman yayınlandı.

The Irishman Al Pacino Robert de Niro

Netflix’te 27 Kasım 2019 tarihinde gösterilecek olan filmin fragmanı, bir cenaze töreninde, “Her şey bitti. Herkes öldü” sözleriyle başlıyor.

Daha sonra Robert de Niro’nun canlandırdığı mafya tetikçisi Frank Sheeran’a polisler, “Frank vakit geldi. Artık olanları anlatmalısın” diyor ve Sheeran onlara gülerek cevap veriyor.

The Irishman Robert De Niro Al Pacino

Pacino ve De Niro’nun CGI teknolojisiyle kendi gençliklerini canlandırdığı filmin fragmanında daha sonra geriye gidilerek Sicilyalı suç ailesinin başı Russell Bufalino (Joe Pesci) ve Sheeran’ın yeni tanıştıkları dönemleri görüyoruz.

John F. Kennedy ve Jimmy Hoffa (Al Pacino) suikastlerinde parmağı bulunduğu iddia edilen Sheeran’ın tetikçi olmadan önceki yoksulluk günleri de konu ediliyor.

The Irishman Al Pacino Robert De Niro

Bufalino ile tanıştıktan sonra mafya tetikçisi olan Sheeran’ın yaşam öyküsünün anlatıldığı filmin fragmanı, Sheeran’ın kızına yıllar sonra içini döktüğü sahnelerle devam ediyor.

Daha sonra ise Sheeran ve Hoffa’nın yollarının nasıl kesiştiğini, ABD tarihini değiştiren Kennedy suikasti ve sayısız suçun nasıl işlendiği birer birer ekrana geliyor.

The Irishman Robert De Niro

İlk bilgilerin gelmeye başladığı 2018 yılından bu yana merak uyandıran film, ilk kez New York Film Festivali’nde görücüye çıktı.

Charles Brandt’ın I Heard You Paint Houses isimli romanından sinemaya uyarlanan filmin diğer oyuncuları Harvey Keitel, Bobby Carnavale, Anna Paquin, Ray Romano ve Jesse Plemons. 

The Irishman Joe Pesci Robert De Niro

İşte The Irishman’den yayına girmeden önceki son fragman:

Yorum Yapılmamış: "De Niro ve Pacino'lu The Irishman'den son fragman"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.