Deadpool 2’yi kaç kişi izledi?

İlkiyle gişe rekoruna imza atan Deadpool serisinin ikinci filminin ilk 3 günlük gişe hasılatı belli oldu.

Box Office Türkiye verilerine göre, Ryan Reynolds’ın ikinci kez ünlü süper kahramanı canlandırdığı Deadpool 2 filmini ilk hafta sonunda 384 lokasyonda toplam 423 bin 204 kişi izledi. Film, toplam 6 milyon 105 bin 266 lira gişe hasılatı elde etti.

Dünyada da gişe rekoru kıran Deadpool 2, ABD sinemalarında 149 milyon 915 bin 548, diğer ülkelerde 174 milyon 879 bin 204 dolar olmak üzere toplam 324 milyon 794 bin 752 dolar hasılat yaptı.

Deadpool

Yönetmenliğini John Wick filmiyle tanınan David Leitch’in üstlendiği filmde Reynolds’ın yanı sıra, Bill Skarsgard, Zazie Beetz, Josh Brolin, Shioli Kutsuna, Leslie Uggams, Morena Baccarin, Brianna Hildebrand ve Stefan Kapicic rol alıyor. Filmin konusu şöyle:

Kız arkadaşı Vanessa ile mutlu ilişkisini sürdüren Deadpool’un düzeni, gelecekten gelen Cable ile sarsılır. Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşindedir ve Deadpool, Cable’ı durdurabilmek için süper güçlere sahip bir ekibi toplar. Bu birbirinden farklı karakterlerden oluşan X-Force ekibi, Deadpool’la birlikte savaşmaya hazırdır.

Deadpool 2

Yorum Yapılmamış: "Deadpool 2'yi kaç kişi izledi?"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.