DiCaprio’nun yeni projesi nihayet belli oldu

”Diriliş-The Revenant” filminin ardından rol alacağı yeni projesini açıklaması beklenen ünlü aktör Leonardo DiCaprio, hayranlarını daha fazla merakta bırakmamaya karar verdi.

Variety’nin haberine göre, Paramount stüdyoları, Leonardo DiCaprio ile “Conquest” adlı film için anlaştı. Senaryosunu ”Diriliş” filminin de senaristi olan Mark L. Smith’in kaleme alacağı filmin yapımcılığını Davis Entertainment’ın üstleneceği belirtildi.

Smith ile ”Diriliş” filmindeki ortaklığıyla ”kazanan bir takım” oluşturdukları düşüncesini taşıyan DiCaprio, önüne gelen çok sayıda proje arasından bu nedenle ”The Conquest”i seçti.

”Diriliş” filmiyle bu yıl 5. kez Oscar adaylığını kazanan ve bu kez artık ”şeytanın bacağını kırıp” ödülü alabileceği belirtilen Leonardo DiCaprio, Altın Küre ve SAG olmak üzere pek çok törenden bu filmdeki rolüyle ödülle ayrıldı.

Daha önce de DiCaprio ile birçok projede beraber çalışan Paramount, ünlü aktörle ayrıca “The Sandcastle Empire”  filminde de beraber çalışacak. Leonardo DiCaprio, bu filmin yapımcılığını üstlenecek.

Yorum Yapılmamış: "DiCaprio'nun yeni projesi nihayet belli oldu"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.