Game of Thrones oyuncusunu da Corona vurdu

Dünyayı etkisi altına alan bir tür Corona virüsü kaynaklı Covid-19 salgınından Game of Thrones dizisinin ünlü oyuncusu Kristofer Hivju da etkilendi.

Dizide Tormund Giantsbane karakterini canlandıran Kristofer Hivju, Instagram’da kendisinin de Covid-19 pozitif olduğunu açıkladı.

Norveçli ünlü aktör, kendisinin ve ailesinin izolasyon altında olduğunu duyurarak, “Sağlığımız gayet iyi. Sadece hafif soğuk algınlığı semptomları gösteriyorum” dedi.

Game of Thrones Tormund

Bu virüsün yüksek riskler taşıdığı çok sayıda insan olduğunu da vurgulayan Hivju, “Size ellerinizi yıkamanızı, herkesle aranızda 1.5 metre uzaklık bulunmanızı, evinizden çıkmamanızı tavsiye ediyorum. Eğer bunları yaparsak virüsün yayılmasını önleriz” uyarısında bulundu.

Şu anda Norveç’te bulunduğunu belirten oyuncu, “Hep beraber bu virüsle savaşabilir ve hastanelerimizde bir kriz çıkmasını engelleyebilir. Lütfen başkalarına değer verin, mesafenizi iyi ayarlayın ve sağlıklı kalın” diyerek uyarılarını sürdürdü.

Jon Snow Tormund

Daha önce de Tom Hanks ile eşi oyuncu Rita Wilson, Avustralya’daki film çekimleri sırasında Corona virüsüne yakalandıklarını açıklamış, çift 5 günlük hastane tedavilerinin ardından taburcu edilerek evlerinde karantina altına girmişti.

James Bond serisi oyuncularından Olga Kurylenko ile Luther dizisinin ünlü aktörü Idris Elba da Covid-19 pozitif tanısıyla tedavilerini sürdürüyor. Elba da durumunun iyi olduğunu, hastalığı hafif semptomlarla yaşadığını belirtti.

Idris Elba Luther

Yorum Yapılmamış: "Game of Thrones oyuncusunu da Corona vurdu"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.