Game of Thrones yeni sezondan ilk görüntüler

Game of Thrones dizisinin finaline sahne olacak 8. sezonu merakla beklenirken, yeni sezona ilişkin ilk ipuçları, yayıncı kanal HBO’nun tanıtım videosunda yer aldı.

Kanalın Big Little Lies, True Detective gibi ünlü dizilerinin de yer aldığı tanıtım videosunda Game of Thrones’un eski sezon görüntüleri ve yeni sezondan büyük ipucu içeren yeni bir görüntüsü de kullanıldı.

Tanıtım videosunda 7. sezondan bir görüntüde birlikte gördüğümüz Jon Snow (Kit Harington) ve Daenerys Targaryen (Emilia Clarke), karşılıklı konuşuyor. King’s Landing’den dönüşlerinde yaşananlardan sonra yaşanacakları çok merak ettiğimiz çifte dair yeni bir görüntü ise tanıtım videosunda yer almadı.

Game of Thrones Daenerys Targaryen

Bran Stark (Isaac Hempstead Wright) ve Samwell Tarly’nin (John Bradley) Targaryen olduğuna dair gerçeği nihayet öğrendiği Jon Snow ile kız kardeşi Sansa’nın sarılma görüntüsü ise yeni sezona dair heyecanlandırdı. Kimi izleyicinin Kara Kale’deki Jon-Sansa rastlaşmasına ilişkin olduğunu savunduğu görüntünün yeni olduğu açıklandı.

Videoda o sarılma esnasında Sansa’nın kısa bir süre için Jon Snow’un arkasındaki birine dikkatle bakması ise Daenerys’in de Winterfell’e geldiğini düşündürüyor.

Game of Thrones Sansa Stark

Bir başka ihtimal ise Tywin Lannister tarafından evlendirildiği, ancak kendisine son derecede iyi davranan Tyrion Lannister ile seneler sonra karşılaşan Sansa’nın ona bakıyor olabileceği yönünde… Bu gizemli bakışın sırrını çözmek için ise izleyicinin uzun süre beklemesi gerekiyor.

Dizinin yeni sezonunun Nisan 2019’da ekrana gelebileceği beklenirken, gelen son haberler ise bu tarihin daha da sarkabileceğine işaret ediyor.

Game of Thrones Cersei Lanniste

Yeni sezonda merakla beklenen gelişmeler arasında Duvar’ı sonunda yıkan Gecenin Kralı ve ordusunun Winterfell’e kadar gidip gidemeyecekleri, Jaime Lannister’ın sağ salim Kuzey’e ulaşıp ulaşamayacağı, Brienne ile yeniden buluşup buluşmayacağı, Cersei’nin planlarının işleyip işlemeyeceği ve tabii Sansa, Bran, Samwell, Gilly (Hannah Murray) ve Arya Stark’ın (Maisie Williams) da aralarında bulunduğu Winterfell sakinlerinin Gecenin Kralı ile karşı karşıya gelip gelmeyeceği var.

Dizinin finalinin de yer alacağı 8. sezon, 6 bölümden oluşacak.

Game of Thrones

Yorum Yapılmamış: "Game of Thrones yeni sezondan ilk görüntüler"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""