Haluk Bilginer’den yeni film

Başrolünü Haluk Bilginer, Engin Günaydın ve Binnur Kaya’nın üstlendiği, Taylan Kardeşler’in uzun bir aradan sonra kamera arkasına geçtiği Azizler filminin gösterim tarihi belli oldu.

Yağmur ve Durul Taylan’ın 10 yıllık aranın ardından izleyiciyle yeniden buluşacağı film, 2 Ekim 2020 tarihinde gösterime girecek.

Engin Günaydın ve Binnur Kaya’nın rol aldığı Vavien isimli projeden bu yana sinema filmi çekmeyen ikilinin filminin senaryosu da Berkun Oya’nın imzasını taşıyacak. Blu TV’de yayınlanan Masum adlı diziyi çeken Oya, şu günlerde Netflix için de bir proje üzerinde çalışıyor.

Masum

Azizler, orta yaşlarına geldiğinde sevmediği bir işte çalışan, ev hayatı kocasının beş parasız kalması sonucu yanına taşınan kız kardeşi ve ailesi sebebiyle çekilmez bir hal alan ve dört yıllık ilişkisinin artık bir sona geldiğine inanan Aziz’in, bu bunaltıcı döngüden çıkmaya çalışırken başından geçenleri konu ediniyor.

Filmde Haluk Bilginer, Engin Günaydın, Binnur Kaya, İrem Sak, Fatih Artman, İlker Aksum, Öner Erkan ve Gülçin Santırcıoğlu’dan oluşan ünlü bir kadro yer alıyor.

Aile Arasında

Yorum Yapılmamış: "Haluk Bilginer'den yeni film"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.