Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw rekoru

Hızlı ve Öfkeli serisinin spin-off filmi Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw/Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw, yaz aylarının gişe rekorunu kırdı.

Filmi Türkiye’de gösterildiği 388 lokasyonda 3 günde 285 bin 103 kişi izlerken, toplam 5 milyon 631 bin 416 lira gişe hasılatı elde edildi. Böylece Türkiye’de yaz aylarının rekorunu kırılmış oldu.

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw

Hızlı ve Öfkeli, yurt dışında da büyük bir rekora imza atarak 3 günde 60 milyon 800 bini ABD, 120 milyonu diğer ülkelerde olmak üzere 180 milyon 800 bin dolar gişe hasılatı elde etti.

Fast and Furious Hobbs and Shaw

Yönetmenliğini David Leitch’in üstlendiği filmde Dwayne Johnson, Jason Statham, Ibris Elba ve Vanessa Kirby başrolü paylaşıyor.

Filmin konusu şöyle:

Hobbs (Dwayne Johnson), sadık bir kanun adamıdır. Shaw (Jason Statham) ise kanunsuz bir kaçak. Shaw, Hobbs’a suikast yapmaya kalkışmıştır. Hobbs, Shaw’u hapse göndermiştir.

Hobbs Amerikalı, Shaw ise İngiliz’dir. Görünürde bu iki adam hiçbir ortak noktası olmayan birbirine tamamen zıttır. Ancak bu ezeli düşmanların insanlığı sonsuza dek değiştirebilecek biyolojik, sinsi bir tehdidi durdurmak için birlikte çalışmaktan başka seçenekleri yoktur.


Dwayne Johnson Fast and Furious

Yorum Yapılmamış: "Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw rekoru"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""