İftarlık Gazoz: Adem/Berat Efe Parlar kimdir?

”İftarlık Gazoz” filminde henüz 11 yaşındayken Cem Yılmaz ile başrolü paylaşan Berat Efe Parlar, dikkatleri üzerine çekti.

Berat Efe Parlar,  oyunculuğa 3.5 yaşında çeşitli reklam film ve katalog çekimleriyle başladı. Küçük yaşta çok sayıda dizide rol alan Parlar, ”Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde denize düşüş sahnesinde küçük Osman’ın dublörlüğünü üstlendi.

”Geniş Aile” dizisinde Cevahir’in oğlu Cücü’yü canlandıran Parlar, ”Fatmagül’ün Suçu Ne” dizisinde ise ”Kemal” karakteriyle izleyici karşısına çıktı. Berat Efe, ”Melekler Korusun”, ”İşler Güçler”, ”Kardeş Payı”, ”Böyle Bitmesin”, ”Harem”, ”Arka Sokaklar” dizilerinin yanı sıra, ”Sır” adlı televizyon filminde de rol aldı.

 

 

”Dumansız Hava Sahası” adlı kamu spotunun yanı sıra, Tadelle ve Turkcell reklamlarında da yer alan Berat Efe Parlar, ”Düğün Dernek”, ”Siccin 2”, ”Vay Arkadaş”, ”Gelmeyen Bahar”, ”Baskın”, ”Eski Kasetler”, isimli sinema filmlerinde kamera karşısına geçti.

”Poyraz Karayel” dizisiyle ödül alan çocuk oyuncu Ataberk Mutlu’nun canlandırdığı Sinan Karayel’in arkadaşlarından birini de oynayan Parlar,  ”İftarlık Gazoz” filmiyle ilk başrolünü üstlendi. 1.30 boyunda ve 29 kilo olan Berat Efe Parlar, bazı reklamlarda dublaj da yaptı.

 

pqsVbRrX

Yorum Yapılmamış: "İftarlık Gazoz: Adem/Berat Efe Parlar kimdir?"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.