John Wick 4 ve 5 geliyor

Keanu Reeves’in başrolünü üstlendiği, gişe rekortmeni John Wick serisinin yapımcıları seyircilere büyük bir müjde verdi.

Küçük bir bütçeyle başlanan, ancak hayran kitlesini genişletince yapımcılar için “altın yumurtlayan tavuğa” dönüşen John Wick serisinin dört ve beşinci filmlerinin bir arada çekilmesine karara verildi.

Yapımcı Lionsgate şirketinin CEO’su John Feltheimer, John Wick için bir değil iki devam filminin hazırlıklarının sürdüğünü söyledi.

John Wick Keanu Reeves

John Feltheimer, 2021 yılında başrol oyuncusu Keanu Reeves’in takvimine göre bu iki filmi arka arkaya çekerek seyirciyle buluşturacaklarını ifade etti.

Yaklaşık 20 milyon bütçeli ilk John Wick filmi,  serinin ilk filmi dünya genelinde 86 milyon dolar hasılat elde etti. Serinin 2017 tarihli ikinci filmi John Wick: Chapter 2 de 171 milyon 500 bin dolar hasılata ulaştı.

Seriden çıkan son film olan, 2019 yapımı John Wick: Chapter 3-Parabellum ise 326 milyon 700 bin dolarlık başarılı bir gişe yaptı.

John Wick

Serideki kiralık katil klanı The Continental’ı başrole alan dizi ise dördüncü filmle eş zamanlı olarak Starz kanalında yayınlanacak.

John Wick 2

Yorum Yapılmamış: "John Wick 4 ve 5 geliyor"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""