Johnny Depp’e büyük darbe

Ünlü aktör Johnny Depp bir süredir eski eşi Amber Heard’e şiddet uyguladığı yönünde yapılan haberlere ilişkin davayı kaybetmesinin ertesinde Fantastik Canavarlar/Fantastic Beasts adlı filmin kadrosundan çıkarıldı.

Filmde kötü büyücü Gellert Grindelwald karakterini canlandıracak olan aktör, mahkeme kararının kesinleşmesinin ardından filmle de yollarını ayırdı.

Oyuncu, resmi Instagram hesabında yaptığı duyuruda, “Bilmenizi isterim ki Warner Bros. şirketi tarafından Fantastik Canavarlar isimli filmdeki Grindelwald rolünden ayrılmam istendi. Ben de bu karara saygı duyarak rolümü bıraktım” dedi.

Johnny Depp Fantastik Canavarlar

Yapımcı şirket Warner Bros. da Depp’in filmden ayrılışını doğrulayarak oyuncunun yerine yeni bir aktörün bu rolde izleyici karşısına çıkacağını belirtti.

Daha önceden seyirciyle buluşma tarihi Kasım 2021 olarak duyurulan filmin bu haberin ardından vizyon tarihi de 2022 yılı yaz aylarına çekildi.

Fantastik Canavarlar Johnny Depp

Fantastik Canavarlar film serisi, beş yapım olarak gösterime girecek. Depp, serinin 2016 yılındaki ilk filminde çok kısa görünmüş, 2018 yılında gösterime giren Fantastik Canavarlar: Grindewald’in Suçları filminde de rol almıştı.

Depp, The Sun Gazetesi tarafından yapılan haberde eşini dövmekle suçlanmış ve gazeteye dava açmıştı. Ancak ünlü aktör, geçtiğimiz günlerde sonuçlanan davayı kaybetti.

Karayip Korsanları

Yorum Yapılmamış: "Johnny Depp'e büyük darbe"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.