Joker’den sonra Batman de yolda

Başrolünü Joaquin Phoenix’in üstlendiği Joker filmi gişe rekorları kırmaya devam ederken, gözler Robert Pattinson’ın yarasa adam rolünde seyirci karşısına çıkacağı The Batman’e çevrildi.

Ben Affleck’in yerini Pattinson’a bıraktığı projenin yönetmeni Matt Reeves olacak. Filmde ayrıca Zoe Kravitz “Kedi Kadın/Catwoman” ve Jeffrey Wright “Dedektif James Gordon” rollerini üstlenecek.

JOKER FİLM ELEŞTİRİSİ İÇİN LİNKE TIKLAYIN

Batman’in düşmanı “Edward Nashton/The Riddler” rolünde ise Savaş ve Barış dizisinden tanıdığımız Paul Duno’yu izleyeceğiz.

Robert Pattinson Batman

Film, 25 Haziran 2021 tarihinde gösterime girecek.

Joker filminin başarısı üzerine gözlerin üzerine çevrildiği yeni Batman Robert Pattinson ise kendi filmlerinde Joker’in yer almayacağını açıkladı.

Joker Joaquin Phoenix

“Bizim filmin başka bir dünyası var” diyen Robert Pattinson, Joker filmini ise henüz izleme fırsatını bulamadığını söyledi.

Buna karşılık Joaquin Phoenix’in hayranı olduğunu vurgulayan oyuncu, “Joaquin bir numaradır. Yaptığı her şeyde müthiştir” sözleriyle aktöre övgü yağdırdı.

Joker Joaquin Phoenix

Pattinson’dan önce Bruce Wayne/Batman rolünü üstlenen Ben Affleck, iki filmde yarasa adamı canlandırmıştı.

Daha önce Michael Keaton, George Clooney, Val Kilmer beyazperdede, David Mazouz ise Gotham dizisinde Batman rolünde seyirciyle buluşan aktörler arasında yer alıyor.

Batman

Yorum Yapılmamış: "Joker'den sonra Batman de yolda"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""