Jon Snow yine kafa karıştırdı

Game of Thrones dizisinin tüm hayranlarının merakla beklediği Jon Snow bilmecesi gizemini sürdürüyor. Yeni fragmanda Jon Snow ile ilgili bir gelişme yine kafaları karıştırdı.

Dizinin  6. sezonuna ilişkin fragman öncesinde Bravoos’da bulunan ve ölülerin yüzlerinin yer aldığı Siyah Beyaz Ev’de (House of Black and White) geçen bir teaser yayınlandı.

Teaserda evin duvarlarında yer alan ölülerin yüzleri ”iç sesle” konuşuyor. İlk olarak, 1. sezonda başı kesilerek öldürülen Ned Stark (Sean Bean), unutulmaz sözünü tekrarlayarak ”Kılıcı, idam hükmünü veren adam sallamalı” diyor. Richard Madden tarafından canlandırılan ve Kızıl Düğün’de uğradığı saldırıyla diziye veda eden Robb Stark, ”(Bu savaştaki) Her çarpışmayı kazandım, ama savaşı kaybediyorum” diyerek  Beş Kral’ın Savaşı’na gönderme yapıyor. Catelyn Stark (Michelle Fairley) ise ”Onlara sevdiklerini kaybetmenin nasıl bir şey olduğunu gösterin” sözleriyle teaserda yer alıyor.  Kral Joffrey ise ”İstediğime eziyet ederim” diyerek neden kimsenin ölümüne üzülmediğini bir kez daha hatırlatıyor.

Tam bu esnada geçen sezonun sonundan bu yana izleyicinin merakla beklediği Jon Snow (Kit Harington) ekrana geliyor ve ”Uzun gece geliyor” diyor ve sonra tamamlıyor ”Ölüm de onunla beraber geliyor”…

Bu görüntüden sonra ölü olduğunun kesinleştiği düşünülen Jon Snow’un ardından Tyrion Lannister, Daenerys Targaryen, Arya Stark’ın yüzleri de ekrana gelince her şey yine havada kalıyor. Yani, böylece Game of Thrones ekibi bir kez daha Jon Snow’un başına gelenleri görmeleri için izleyicinin yeni sezonu beklemesi gerektiğine işaret etmiş oluyor.

İşte, merak uyandıran o teaser:

 

 

Yorum Yapılmamış: "Jon Snow yine kafa karıştırdı"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.