Karayip Korsanları geç yelken açacak

Denizlerin zeki ve çılgın kaptanı Jack Sparrow ve mürettebatı ”Karayip Korsanları” geç yelken açacak.

Disney Stüdyoları, ”Karayip Korsanları-Pirates of Caribbean” serisinin yeni filmini bekleyen serinin fanatiklerini üzecek bir haber aldı. Film şirketi, serinin 5. filmi olan ”Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Hikaye Anlatmaz-Pirates of Caribbean: Dead Men Tell No Tales” adlı filmin gösterimini, 26 Mayıs 2017 tarihinden 7 Temmuz 2017’ye çekti.

Kaptan Jack Sparrow rolünde bir kez daha Johnny Depp’in kamera karşısına geçeceği filmde, Geoffrey Rush (Kaptan Barbossa) ve Orlando Bloom (Will Turner) rolünde izleyici karşısına çıkacak. Seride izlemeye alıştığımız Keira Knightley’nin yerini ise güzel yıldız Kaya Scodelario alırken, ünlü İspanyol aktör Javier Bardem de ”Kaptan Salazar” rolünü üstlenecek.

Yönetmenliğini Joachim Rønning ve Espen Sandberg’in üstleneceği filmin yapımcısı Jerry Bruckheimer. Halen çekimlerine başlanmayan filmin ön hazırlıkları sürüyor.

Disney Stüdyoları, ayrıca, ”Galaksinin Koruyucuları 2-Guardians of the Galaxy 2” filmini 5 Mayıs 2017, “Arabalar 3-Cars 3” filmini ise 16 Haziran 2017’de seyirciyle buluşturacak.

 

Yorum Yapılmamış: "Karayip Korsanları geç yelken açacak"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.