La Casa de Papel: 4. kısım tarihi belli oldu

Tüm dünyada fenomen haline gelen La Casa de Papel dizisinin 4. kısım resmi fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni sezonunun yayın tarihi de açıklandı.

La Casa de Papel Arturo Denver

Fragmanda, İspanya Merkez Bankası’ndaki maceralarının zorlu bir noktasında bıraktığımız kahramanlarımız, makineli tüfeklerinin arkasında görünüyorlar.

Helsinki ise 3. kısımda ağır yaralanan Nairobi için gözyaşı döküyor. Nairobi’nin akıbeti halen belirsizken grup üyeleri de bu zor durum yüzünden sert biçimde birbiriyle tartışıyor, hatta silahlar çekiliyor.

La Casa de Papel

Çok zor durumdaki Profesör’ü ise ormanda koşarken görüyoruz. Ancak en zor durumdaki kişinin ise Raquel Murillo olduğu ortaya çıkıyor. Zira eski polis müfettişi Raquel, lolipoplu halefi Alicia Sierra ile karşı karşıya kalıyor.

La Casa de Papel Nairobi

Olaylar tırmanırken bu sefer Profesör yeni baştan kontrolü ele alıyor, hatta bu defa çok daha kararlı bile görünüyor. Bu arada meçhul ve bir o kadar da psikopat olduğu göze çarpan yeni bir karakterle karşı karşıya kalan ekip sıkıntılı anlar yaşıyor. Profesör, telsizden Tokyo’yu onunla ilgili, “Bu adam bir katil,” diye uyarıyor.

La Casa de Papel

Her şeyin çok heyecanlı bir noktaya geldiği fragmanın sonu ise Merkez Bankası’nda silahların konuştuğu anlarla bitiyor.

Dizinin 4. kısmı 3 Nisan 2020 tarihinde Netflix ekranına gelecek. İşte, La Casa de Papel’in merakla beklenen 4. kısım fragmanı:

Yorum Yapılmamış: "La Casa de Papel: 4. kısım tarihi belli oldu"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.