La Casa de Papel gün sayıyor

Tüm dünyayı sarsan Corona salgınından en fazla etkilenen ülkelerden İspanya’nın fenomen dizisi La Casa de Papel, bu zor günlerde İspanyol halkına ve diğer ülkelerdeki  seyircisine moral vermek üzere gün sayıyor.

 

Dizinin 4. kısmı, 3 Nisan 2020 tarihinde Netflix ekranına gelecek. Dizinin başrol oyuncularından El Professor rolündeki Alvaro Morte de bugün Instagram adresinde yeni sezona dair kendisinin yer aldığı bir görseli takipçileriyle paylaştı.

La Casa de Papel Profesör Alvaro Morte

Corona salgınının İspanya’yı çok etkilediği günlerden bu yana “Evde Kal” çağrılarında bulunan Morte’nin dizide aşk yaşadığı polis müfettişi Raquel Murillo rolündeki 45 yaşındaki yıldız Itziar Ituño da Corona tedavisi görüyor.

La Casa de Papel

Yeni kısmın fragmanında ise İspanya Merkez Bankası’ndaki maceralarının zorlu bir noktasında bıraktığımız kahramanlarımız, makineli tüfeklerinin arkasında görünüyorlar.

Helsinki ise 3. kısımda ağır yaralanan Nairobi için gözyaşı döküyor. Nairobi’nin akıbeti halen belirsizken grup üyeleri de bu zor durum yüzünden sert biçimde birbiriyle tartışıyor, hatta silahlar çekiliyor.

La Casa de Papel

Çok zor durumdaki Profesör’ü ise ormanda koşarken görüyoruz. Ancak en zor durumdaki kişinin ise Raquel Murillo olduğu ortaya çıkıyor. Zira eski polis müfettişi Raquel, lolipoplu halefi Alicia Sierra ile karşı karşıya kalıyor.

La Casa de Papel Nairobi

Olaylar tırmanırken bu sefer Profesör yeni baştan kontrolü ele alıyor, hatta bu defa çok daha kararlı bile görünüyor. Bu arada meçhul ve bir o kadar da psikopat olduğu göze çarpan yeni bir karakterle karşı karşıya kalan ekip sıkıntılı anlar yaşıyor. Profesör, telsizden Tokyo’yu onunla ilgili, “Bu adam bir katil,” diye uyarıyor.

La Casa de Papel

Her şeyin çok heyecanlı bir noktaya geldiği fragmanın sonu ise Merkez Bankası’nda silahların konuştuğu anlarla bitiyor.

La Casa de Papel

Yorum Yapılmamış: "La Casa de Papel gün sayıyor"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""