Mr. Robot finali unutulmaz olacak

Bohemian Rhapsody filmiyle Oscar ödülü aldıktan sonra hızla Mr. Robot dizisinin çalışmalarına başlayan Rami Malek, dizinin finaline ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı.

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan 37 yaşındaki Malek, kendisini şöhrete kavuşturup ödüller kazandıran Elliot Anderson rolü için son kez kamera karşısına geçti.

Paranoyak, depresif ve dahi hacker rolüne 4. sezonla beraber veda edecek Malek, Sam Esmail’in dizinin sona erdirilmesi kararını ise doğru bulduğunu söyledi.

Mr Robot

Malek, “Ben Sam’e gönülden inanıyorum. Eğer bu hikayeyi burada bitirmek istiyorsa ben de aynı fikirdeyim” dedi.

Finalin ise unutulmaz olacağını vurgulayan oyuncu, “Şunu diyebilirim ki çok vurucu, duygusal ve bence bu hikayeyi ve diziyi en iyi bitiren bir son olacak. Gerçekten unutulmaz bir final” sözleriyle dizinin sonuna ilişkin görüşlerini aktardı.

Mr Robot Tyrell Elliot

Kendisinin ve rol arkadaşlarının son sezonun çok iyi olması için var güçleriyle çalıştıklarını da anlatan Malek, Christian Slater’ın kendisi için zor zamanlarında bir kurtarıcı görevi üstlendiğini ve hayatını değiştiren bir role sahip olduğunu da söyledi.

Mr Robot

Mr. Robot dizisinin 1. sezonu Emmy adayı olmuş, Rami Malek’e de “En İyi Erkek Oyuncu” dalında Emmy ödülü kazandırmıştı.

2. sezonda başarılı bir grafik sergileyemeyen dizi, aldığı eleştirilere ve reyting düşüşüne karşın onay almış, 3. sezonda ise çok başarılı bir dönüş yapmıştı.

Mr Robot Rami Malek

Dizinin 3. sezonu ise TV eleştirmenleri tarafından, “Gerçek bir baş yapıt” övgüleri almıştı.

Mr. Robot dizisinin 4. ve son sezonu, 2019 yılı sonlarında ekrana gelecek.

Yorum Yapılmamış: "Mr. Robot finali unutulmaz olacak"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""