Netflix ekranında Bridgerton fırtınası

Corona virüsü salgını sebebiyle dizi çekimleri aksarken, dijital platformlar da ellerindeki dizileri en uygun zamanda izleyiciyle buluşturma çabasında. Bu süreçte parlayan dizilerden biri de Netflix’in roman uyarlaması Bridgerton oldu.

Netflix, Noel gününde yayınlanan dizinin platformun en çok izlenenleri arasına girdiğini duyurdu. Bridgerton’ın ilk 1 aylık yayın sürecini tamamladığında 63 milyon kişiye ulaşabileceği ön görülüyor.

Bridgerton

Grey’s Anatomy, Scandal ve How to Get Away with Murder gibi dizilere imza atan Shonda Rhimes’ın Shondaland yapım şirketinin imzasını taşıyan dizi, şimdiye kadar 76 farklı ülkede Netflix’in en çok izlenenler listesinde birinci sıraya yerleşti.

Bu noktada seyirciler, ilgiyle izledikleri yapımın ikinci sezonunun olup olmayacağını da merak ediyor. Pandemi koşullarında bir çok dizinin yeni sezonlarının askıda olması da endişeleri artırıyor.

Netflix’in Bridgerton’a ait resmi bir açıklaması olmasa da Production Weekly sitesinin yakın bir kaynağa dayanarak yaptığı habere göre dizinin yeni sezonu Mart 2021 tarihinde İngiltere/Uxbridge’de çekilmeye başlanacak. Ancak İngiltere’nin mutasyona uğramış Corona virüsü sebebiyle sık sık yeni kapanma kararları almasının bu işleyişi nasıl etkileyeceği bilinmiyor.

Dizinin 3. sezonunun da yapım şirketince planlandığı da aynı sitedeki haberde yer aldı.

Bridgerton

Yorum Yapılmamış: "Netflix ekranında Bridgerton fırtınası"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.