Outlander: 5. sezondan ilk kareler

Outlander dizisinin hayranları için heyecanlı bekleyiş sona yaklaşırken, 5. sezondan ilk kareler yayınlandı.

Ekrana 16 Şubat 2020 tarihinde gelecek olan diziden ilk fotoğraflar, Entertainment Weekly’nin online edisyonunda yer aldı.

Dergi, dizinin ünlü çifti Jamie (Sam Heughan) ve Claire Fraser (Caitriona Balfe) ile John Grey (David Berry), Murtagh (Duncan Lacroix ve Jamie’nin teyzesi Jocasta (Maria Doyle Kennedy). karakterleriyle de özel bir çekim gerçekleştirerek sorularını yöneltti.

Outlander Sam Heughan and Caitriona Balfe

Sam Heughan, yeni sezonda Jamie’nin yine her zamanki gibi kendini zor bir durumda bulacağını belirterek, “Bir yandan İngilizler’le bir anlaşma yaptı, diğer taraftan da halkını ve Fraser Bölgesi’ni korumak istiyor” dedi.

Jamie’nin iyi niyetli olduğunu vurgulayan oyuncu, “Hepimiz onun güzel kalbini biliyoruz. Onun için de İngilizler yerine yine halkından yana bir tavır sergiliyor” sözleriyle yeni sezona ilişkin ufak tüyolar verdi.

Outlander Caitriona Balfe

Diğer cephede Roger’ın (Richard Rankin) da başka bir yüzyıldan geldiği için çiftçilik yapamamak, ata binememek ya da kılıç kullanamamak gibi sorunlarla boğuşacağı 5. sezonda Brianna (Sophie Skelton) ise tecavüzcüsü Stephen Bonnet’in (Ed Speelers) Kuzey Carolina çevresinde olması sebebiyle gerginlik yaşayacak.

Caitriona Balfe ise Claire’in kendi ilaçlarını üretmeye başlayacağını ve ameliyatlar gerçekleştireceğini söyledi.

Outlander Adso

Sezonun sürprizlerinden biri de ailenin yeni kedisi Adso olacak. Minik İskoç kedisi (Scottish fold) dizinin yeni sezonuna renk katacak.

Altıncı sezon onayını da alan Outlander, Diana Gabaldon’ın aynı adlı roman serisinden ekrana uyarlandı.

Outlander

3 Yorumlar: "Outlander: 5. sezondan ilk kareler"

 • comment-avatar
  Skrotbil 30 Kasım 2019 (23:51)

  Sabırsızlıkla bekliyoruz

 • comment-avatar
  Nilgün ozdemir 12 Aralık 2019 (17:57)

  16 Subat bekliyorum .tam 4 sezon u 3 hafta da bitirdim.cok basarili bir dizi olmus.)))oyunculara baglandik kaldik. Basilar diliyorum

 • comment-avatar
  Serap Işık 8 Ocak 2020 (18:41)

  Kendimi Frasher ailesinden biri gibi hissettim izledigim surece.game of thronestan beri beni bu denli tutsak alan baska dizi olmamıştı:) cok enternasyonal bir senaryoya sahip.dunya tarihindeki acı gercekleri hem fantastik hem romantik özetlemek bu olsa gerek.sezon bitince insan boşluğa düsüyor.Tebrik ediyorum kendilerini.

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

""