Pedro Almodovar’dan yeni film

Ünlü İspanyol yönetmen Pedro Almodóvar, karantina döneminde yeni projesinin senaryosunu tamamladı. Almodovar’ın yeni filmi, Madre Parelas/Ebeveyn Anneler ismini taşıyor.

Son olarak Acı ve Zafer/Dolor y Gloria adlı filme imza atan ve çok sayıda ödüle imza atan Almodóvar, yeni projesinde favori oyuncusu Penélope Cruz ile bir kez daha bir araya gelecek.

Pedro Almodovar Penelope Cruz

Bir süredir üzerinde çalıştığı projesinin senaryosunu bitiren Almodóvar, filmin takvimini de bu gelişmeye paralel olarak öne çekti.

Almodovar ile Kırık Kucaklaşmalar, Çıplak Ten, Annem Hakkında Her Şey, Aklımı Oynatacağım, Dönüş (Volver) veLa Concejala Antropófaga filmlerinde yer alan Cruz, bir kez daha ünlü yönetmenle çalışacak.

Penelope Cruz-Javier Bardem

Aynı günde doğum yapan iki farklı annenin, bebeklerini büyüttükleri hayatlarının paralel hikâyeler olarak anlatılacağı filmin çekimlerine 2022 yılının Şubat ayında Madrid’de başlanması planlanıyor.

Almodóvar, ayrıca Tilda Swinton ile The Human Voice adlı bir kısa film çekmeye hazırlanıyor. Yönetmenin programında  İngilizce çekeceği ilk film olan A Manual for Cleaning Women da bulunuyor.

Tilda Swinton

Yorum Yapılmamış: "Pedro Almodovar'dan yeni film"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.