Queer Eye geri dönüyor

Netflix’te ekrana gelen 3 sezonuyla bomba etkisi yaratan reality şov programı Queer Eye hayranlarını sevindirecek müjdeli bir haber geldi.Dünyaca ünlü reality şov programının 4. ve 5. sezonları için Netflix’ten onay geldi. Çekimleri tamamlanan 4. sezon, 19 Temmuz 2019‘da ekrana gelecek.

Queer Eye

Program sayesinde dünyanın her yerinde milyonlarca hayrana sahip olan ve 5 eşcinsel erkekten oluşan beşli, ABD’nin değişik şehirlerinde giyimleri ve yaşayış tarzlarında büyük sorunlar yaşayan kişilerin evlerine konuk olarak onları baştan yaratıyor.


Ekibin seçtiği içine kapanık, maddi durumu, hayat sıkıntısı veya kişisel problemleri sebebiyle yanlış seçimler yapmış konukları, onların sayesinde yeni bir hayata kavuşuyor.

Queer Eye

Ev dekore eden, başvuru sahiplerinin saç kesimlerini, kıyafetlerini ve yaşam tercihlerini yeniden düzenleyen ekibin bu ilgi çekici programında sık sık duygulu anlar da yaşanıyor.

Kadrosunda Antoni Porowski (yeme içme), Bobby Berk (evlerin döşenmesi), Karamo Brown (yaşayış tarzı ve hayata bakış açısı), Jonathan Van Ness (saç ve cilt bakımı) ve Tan France’ın (moda) yer aldığı program, geride kalan sezonlarıyla Emmy ödülü kazandı.

Queer Eye

Ekip, bu konularda evlerine konuk oldukları kişilerin yaşamını yeniden tasarlarken, ekran karşısındakilere de tavsiyeler veriyor.

Yorum Yapılmamış: "Queer Eye geri dönüyor"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""