Sex and the City geri dönüyor

Ekranların fenomen dizilerinden Sex and the City, 16 yıl aradan sonra ekran serüvenine kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor.

Ekrana 1998 yılında gelmeye başlayan ve altı sezon boyunca seyirci karşısında olan dizi, şehirli dört bekar kadının yaşamları, dostlukları, aşkları ve sorunlarını eğlenceli bir dille seyirciyle buluşturmuştu.

Dizinin HBO Max’ta yayınlanacak olan yeni 10 bölümünde Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), Miranda Hobbs (Cynthia Nixon) ve Charlotte York (Kristin Davis) yeniden izleyici karşısına çıkacak.

Sex and the City

Buna karşın, Sex and the City fanatiklerini kötü bir haber bekliyor. Dizinin lokomotif karakterlerinden Samantha Jones’u canlandıran Kim Cattrall, yeni bölümlerde yer almayacak.

“And Just Like That…” adını taşıyacak olan sezonda sezon, Carrie, Charlotte ve Miranda’nın 50’li yaşları ekrana getirilecek. Bir süredir Sarah Jessica Parker ile sorunlar yaşayan Cattrall’ın yokluğunun ise yaratacağı boşluk ise şimdiden hayranları üzüyor.

Sex and the City Miranda Cynthia Nixon

Yeni bölümlerin çekimlerine 2021 ilkbahar sonunda başlanması planlanıyor. Darren Star’ın yaratıcısı olduğu dizinin sona ermesinden sonra aynı ekiple 2008 ve 2010 yılında iki Sex and the City filmi vizyona girmiş, ancak pek beğenilmemişti.

Yorum Yapılmamış: "Sex and the City geri dönüyor"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.