The Witcher: Netflix’ten yayınlanmadan 2. sezon onayı

Netflix’in 2019 yılındaki en iddialı projelerinden The Witcher, daha ekrana gelmeden 2. sezon onayını alarak dikkatleri üzerine çekti.

İzleyiciyle 20 Aralık 2019 Cuma günü tanışacak olan dizinin yapımcılarıyla şimdiden masaya oturan Netflix, yeni sezon onayını hiç düşünmeden verdi.

Andrzej Sapkowski’nin aynı adlı fantastik serisinden uyarlanan dizinin başrolünde sinemanın ünlü Superman’i Henry Cavill yer alıyor.

The Witcher Netflix Henry Cavill

Dizi, yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt’ın (Cavill), insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmasını, ancak kaderin onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırrı olan sahip Prenses Ciri (Freya Allan) ile karşı karşıya getirmesini konu alıyor.

The Witcher

Dizinin yapımcısı Lauren Schimidt Hissrich, aldıkları onaydan çok mutlu olduğunu dile getirerek, “Daha bu romanların hayranları 1. sezonu görmeden yeniden ekrana dönecek olmak, Geralt, Yennefer ve Ciri’nin hikayelerine devam etmek beni çok heyecanlandırıyor,” dedi.

The Witcher Netflix Henry Cavill

Dizinin 2. sezonu 8 bölümden oluşacak ve çekimleri, 2020 yılının başlarında start alacak. Dizinin 2021 yılında ekrana gelmesi planlanıyor.

The Witcher Netflix Henry Cavill

Yorum Yapılmamış: "The Witcher: Netflix'ten yayınlanmadan 2. sezon onayı"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.