Vikings: 5. sezon fragmanı yayınlandı

History kanalının 4. sezondur ilgiyle izlenen dizisi Vikings’in 5. sezon fragmanı yayınlandı.

Vikings Ivar

Çizgi roman, sinema ve televizyon dünyasını San Diego’da buluşturan Comic-Con etkinliğinde görücüye çıkan yeni fragman, artık kral olan Kemiksiz Ivar’ın/Ivar the Boneless (Alex Høgh Andersen) baskıcı bir rejim sürdüğü Kattegat’taki kara günleri ekrana getirerek başlıyor.

4. sezon sonunda kral olduğunu gördüğümüz Ivar’ın başa geçişiyle beraber fragmanda ortalığın daha da büyük bir kan gölüne döndüğünü izliyoruz.

Vikings

Bjorn (Alexander Ludwig) ve Lagertha (Katheryn Winnick), Ivar’ın kan ve dehşet saçan gücünden kaçarken, Ivar’ın diktatörce yönetimi altında İskandinavya karanlık bir döneme giriyor.

Vikings Lagertha Katheryn Winnick

Kendini ”Dünyanın Tanrısı” ilan eden Ivar’a karşı kardeşleri de birleşirken, eski düşmanlar dost olarak Ivar’dan kurtulmaya çalışıyor. İzlanda’da Floki (Gustaf Skarsgård) başka intikam planları yaparken Lagertha’yı ise esir düşmüş görüyoruz.

Vikings Floki Kattegat

Fragman, büyük bir sürprizle sona eriyor. Artık Dük Rollo olan Rollo Lothbrok’un (Clive Standen) dönüşüne sahne olan fragmanda belki de Ivar’dan kurtuluşun formülünün Rollo olabileceği izlenimine kapılıyoruz.

Vikings

Halen prodüksiyonu süren Vikings dizisinin yeni sezonu 20 bölüm sürecek.

İşte, her saniyesi birbirinden heyecanlı olan 5. sezon fragmanı:

Yorum Yapılmamış: "Vikings: 5. sezon fragmanı yayınlandı"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""