Vikings 5. sezon gün sayıyor

Vikings dizisinin 5. sezonu için geri sayım başladı.

Vikings’in yeni sezon tarihi yaklaştıkça dizinin ekrana geldiği History Channel cephesinden sürekli olarak yeni fragman ve teaserlar izleyici karşısına çıkıyor.

Son fragmanda ise Ivar ve Ubbe’nin çok başarılı sahnelerle dolu bir akınına yer verildi. Dizinin 29 Kasım 2017 tarihindeki 5. sezonunda yeni karakterler de izleyiciyle buluşacak.

Dizinin 5. sezonunda, kadroya yeni katılan Jonathan Rhys Meyers, Bishop (Piskopos) Heahmund rolünde seyirciyle buluşacak. Ancak bildiğimiz din adamının ötesinde savaş meydanında fırtınalar estirecek olan Piskopos Heahmund, diziye renk ve heyecan katacak.

Bishop Heahmund Jonathan Rhys Meyers Vikings

-Dizi, 6. sezon onayı aldı- 

Daha önce 5. sezonun final olmasını kararlaştıran History Channel, bu kararında değişiklik yaparak 20 bölümden oluşan 6. sezona da onay verdi.

Vikings dizisiyle ilgili alınan bu kararın arkasında başarılı reytingleri var. Dizinin 4. sezonunun her bölümü History Channel’a ortalama 7.8 milyon izleyici getiriyor.

Vikings

Dizisinin yaratıcısı Michael Hirst de History Channel ve Vikings dizisindeki partnerleri MGM ile 5 sezondur çalışmaktan büyük memnuniyet duyduklarını söyledi. Hirst, ”Bu diziyi sevmemin çok nedenleri var. Bugüne kadar en uyumlu ve mutlulukla çalıştığım prodüksiyon Vikings” dedi.

Lagertha Vikings

Vikings’in 29 Kasım Çarşamba günü ekrana gelecek olan 5. sezonu 20 bölümden oluşacak. Ekrana 10 bölüm geldikten sonra her zaman olduğu gibi kış tatiline girecek olan dizi, diğer 10 bölümle beraber 5. sezonu tamamlayacak.

Vikings Ivar

Yorum Yapılmamış: "Vikings 5. sezon gün sayıyor"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""