”Warcraft” ile ”iki dünya” çarpışacak

Vikings dizisinin ünlü yıldızı Travis Fimmel’ın başrolünü üstlendiği ”Warcraft: İki Dünya Çarpışıyor” adlı film, 10 Haziran 2016’da sinemalarda. Filmden yayınlanan yeni televizyon spotu ise aksiyonun yükseldiği sahneleriyle filmi bekleyen hayranların beklentisini iyice yükseltti.

Duncan Jones’un yönettiği filmde, Fimmel’ın rol arkadaşları Toby Kebbell, Paula Patton, Ben Foster, Dominic Cooper, Rob Kazinsky, Daniel Wu ve Clancy Brown. World of Warcraft oyununun sinema filminde olaylar şöyle gelişiyor:

Ork savaşçılarının ülkeleri yok olur ve hayatta kalanlar yeni bir koloni oluşturmak amacıyla, Azeroth krallığının eteklerine gelir. Azeroth krallığı barışçıl ortamdan yana olsa da eşikteki bu savaş kaçınılmazdır. İki dünyayı birleştiren kapı açıldığında, bir ordu yıkım bekler, diğeri de yok olma ihtimaliyle karşı karşıyadır. Bu karşıt gruplardan iki kahraman, ailelerinin, halklarının ve ülkelerinin kaderini belirleyecek bir çatışma yoluna girerler.

İlk fragmanı geçen yıl Temmuz ayında düzenlenen Comic-Con’da izleyici karşısına çıkan ve Kasım ayında da internete düşen ”Warcraft: İki Dünyanın Çarpışması”, aslında bu sene yeni yılda gösterime girecekti. Ancak stüdyo, ”Star Wars: Güç Uyanıyor” filminin gişe rekoru kıracağına kesin gözüyle bakıldığı için filmin gösterimini Haziran ayına çekti.

Travis Fimmel’ın reyting rekortmeni dizisi ”Vikings” ise 18 Şubat 2016 tarihinde 4. sezona başlıyor.

İşte ”Warcraft” filminin yeni televizyon spotu:

 

Yorum Yapılmamış: "''Warcraft'' ile ''iki dünya'' çarpışacak"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.