Çağatay Ulusoy’lu Netflix dizisi motor dedi

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı, Netflix yapımı ilk orijinal Türk dizisinin çekimlerine başlandı.

Dizinin setinden ilk kareler, Netflix tarafından paylaşıldı. Dizide Çağatay Ulusoy’a, Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Mehmet Kurtuluş eşlik edecek.

Netflix Çağatay Ulusoy

Binnur Karaevli tarafından hayata geçirilen ve bir süper kahraman hikayesini anlatan 10 bölümlük dizinin yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor.

Bu yılın ikinci yarısında gösterime girecek fantastik drama türündeki dizinin yönetmeni Can Evrenol, görüntü yönetmeni ise Gökhan Tiryaki bulunuyor. Görsel efektlerini Gradient Effect’in üstleneceği dizinin prodüksiyon tasarımını ise Deniz Göktürk yapacak.

Netflix Çağatay Ulusoy
Çağatay Ulusoy’un İstanbul’un son muhafızı Hakan’ı canlandırdığı dizide, Hakan’ın imrendiği başarılı bir iş adamı Faysal rolünde Okan Yalabık yer alacak.

Ayça Ayşin Turan, Faysal’ın şirketlerinde yönetici olarak çalışan, aynı zamanda Hakan’ın ilgi duyduğu Leyla karakterini canlandırırken, Hakan’ın sırdaşı Zeynep’e Hazar Ergüçlü hayat verecek. Mehmet Kurtuluş ise Faysal’ın sağ kolu Mazhar olarak ekranda olacak.

Netflix
Dizi, tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrendikten sonra tüm dünyası altüst olan Hakan’ın serüvenini anlatıyor. Hikayenin başında Doğu ve Batı’nın birleştiği 15 milyonluk şehirde sıradan bir genç olarak hayatını sürdüren Hakan kahraman olmaktan çok uzaktır.

Ancak şehrinin tarihten gelen gizemli ölümsüzlerin tehdidi altında olduğunu öğrendiğinde onları durdurmaktan başka çaresi kalmaz. Hem henüz hazır olmadığı hem de kabul etmek istemediği bir görevle karşı karşıya olan Hakan, kaderindeki son muhafız olma vazifesini yerine getirebilecek mi?

Çağatay Ulusoy

Yorum Yapılmamış: "Çağatay Ulusoy'lu Netflix dizisi motor dedi"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""