Jon Snow’dan geri dönüş sinyali

”Game of Thrones” dizisinde ölümü ”yılan hikayesine” dönen Jon Snow karakterini canlandıran Kit Harington, yeni sezonda olup olmayacağına ilişkin ilginç bir açıklamada bulundu.

HBO’nun 6. sezonu 24 Nisan 2016 tarihinde başlayacak olan reyting rekortmeni dizisinin Jon Snow’u, ülkesi İngiltere’de yayın yapan Time Out London’a konuştu.

Dizinin 6. sezonu için kamera karşısına geçtiğini doğrulayan Harington’ın açıklamaları aslında ”ne ölü ne de diri” olduğuna ilişkin net bir ipucu vermedi. İşte, Harington’a sorulan sorular ve yanıtları:

Time Out: Yeni sezonda seni izleyecek miyiz?

Kit Harington: Bakın, ben artık dizide değilim. Kesinlikle yeni bölümlerde yokum.

Time Out: Yani herhangi bir sahne çekmedin mi? ”

Kit Harington: Ölü olarak bazı sahneler çektim. (gülerek) En iyi işimi çıkardım.

Time Out: Dizide ne olacağını biliyor musun yoksa bu konuda artık bilgin yok mu?

Kit Harington: Hiçbir ipucu yok. Ben ne kadar süre ölü kalacağımı biliyorum ama bunu size söyleyemem.

Harington’ın açıklamaları, her ne kadar ”ölü” olduğunun altını çizse de son cümleleri, ”dirileceğine” ilişkin yaygın hayran teorilerini de biraz güçlendirdi. Neticede, dizi hayranlarının hep beraber 24 Nisan’a kadar beklemekten başka çaresinin olmadığı da bir kez daha ortaya çıktı.

HBO, ilk kez bu sezon öncesinde hem dizinin sosyal medya hesapları aracılığıyla, hem de dizi yıldızlarının esrarengiz açıklamalarıyla özellikle Game of Thrones yeni sezona ilişkin kafa karıştırıcı ipuçları vermeye başladı.

Bu arada, bir başka gelişmeyi de hatırlatalım. Dizinin bölümlerinin sık sık korsan olarak internete düşmesinin önüne geçmek amacıyla bundan sonra yeni bölümler basına dağıtılmayacak.

1 Yorum: "Jon Snow'dan geri dönüş sinyali"

  • comment-avatar
    Ebony 25 Mayıs 2016 (05:44)

    I went to tons of links before this, what was I thkgniin?

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.