Sherlock hayranlarını üzecek haber

Sherlock dizisinin başrol oyuncusu Benedict Cumberbatch, serinin hayranlarını üzecek bir haber verdi.

GQ dergisinin İngiltere edisyonuna röportaj veren Cumberbatch, dizisinin yaklaşan 4. sezonuyla  ilgili soruları da yanıtladı. Ekrana 2017 yılının başlarında gelecek olan Sherlock dizisinde rol almaktan her zaman mutlu olacağını anlatan Cumberbatch, buna rağmen dizinin süreceğinden kuşku duyduğunu söyledi.

Dizinin 4. sezonunun çekimlerinin sona erdiğini hatırlatan Cumberbatch, ”Bu bir devrin sonu olabilir. Açık konuşmam gerekirse bende dizinin bittiği hissi uyandı” dedi.

Sherlock’un 4. sezonunun ”devamının çekilmesi zor” bir noktada bittiğini anlatan ünlü İngiliz aktör, 4. sezonla ilgili olarak, ”Yine de dizimiz için asla ‘asla’ demiyoruz. Her zaman devam etmek isterim, bu dizide kalmak isterim. Ama görünen o ki her şey yapıldı. Yani diziyi tamamlamış gibi bir noktadayız. Ancak tabii ki bekleyip görelim derim” sözleriyle hayranları üzecek haberi verdi.

 

 

Sherlock’un kendisinin ve başrolü paylaştığı Martin Freeman’ın yoğun çalışmalarının da etkisiyle uzun aralıklarla ekrana geldiğini anımsatan Benedict Cumberbatch, şunları söyledi:

”Dizinin 1. sezonu ile 2. sezon arasında 1.5 yıl vardı. Sonra hayranlarımız 3. sezonu görmek için 2 uzun yıl beklediler. Sezon 3 ile 4 arasında Yılbaşı Özel Bölümü’nü (The Abominable Bride) saymazsak 3 yıl ara verildi. Şimdi dizi, Ocak ayında geri dönüyor. Dizinin 5. sezonunun olacağından şüphelerimiz var. Ama olsa bile ekrana gelmesi en az 3 yıl, hatta daha da fazla sürebilir.”

Cumberbatch’in rol aldığı Doctor Strange adlı film 4 Kasım’da vizyona girecek. Ünlü oyuncunun Doctor Strange karakterini  Avengers: Infinity War adlı filmde de canlandırması bekleniyor.

Sherlock dizisinin Doktor Watson karakteri Martin Freeman ise Cargo adlı gerilim filminin çekimlerini sürdürüyor.

Sherlock 4. sezon, 2017 yılı Ocak ayında ekrana gelecek.

 

Sherlock

Yorum Yapılmamış: "Sherlock hayranlarını üzecek haber"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""