Affleck, kaç filmde Batman olacak?

Batman v Superman: Adaletin Şafağı/Batman v Superman: Dawn of Justice filmi gişe rekorları kırarken, Batman rolünde ilk kez kamera karşısına geçen Ben Affleck’in kaç filmde bu rolü canlandıracağı sorusunun cevabı nihayet açıklandı.  
 
Batman rolü için uygun olup olmadığı serinin hayranlarınca uzun süredir tartışılan, hatta bir grubun Batman v Superman filminin ardından da aynı görüşün koruduğu Affleck, görünen o ki aynı fikirde değil. Ben Affleck’i temsil eden William Morris şirketi CEO’su Patrick Whitesell,  ünlü aktörün tüm DC Comics karakterlerinin yer alacağı ”Justice League” serisinin birinci ve ikinci filmleri için kontrat imzaladığını söyledi.
 
”Affleck, en az 3 filmde Batman’in pelerinini giyecek” diyen Whitesell, aktörün filmle ilgili sürpriz bir girişimini de açıkladı. Patrick Whitesell, ”Hatta kendisinin yazdığı bir Kara Şövalye senaryosu var. Gerçekten çok cool bir Batman projesi var. Bunun hayata geçme olasılığı da çok yüksek” sözleriyle ilginç gelişmeyi aktardı.
 
Geçen yaz da Ben Affleck’in Batman rolünü aldıktan sonra başrolünü oynayacağı ve yöneteceği bir Batman filmi gündeme gelmiş, oyuncunun bu filmin senaryosunu Geoff Johns ile kaleme alacağı belirtilmişti. Ancak daha sonra bu projeden ses çıkmamış, yerine Batman v Superman filmi çekilmişti.
 
Şu günlerde Dennis Lehane’ın Live By Night adlı gerilim romanını filme uyarlayan Ben Affleck başarılı bir senarist. Affleck, henüz 25 yaşındayken Matt Damon ile birlikte yazdığı ”Can Dostum-Good Will Hunting” filminin senaryosuyla Oscar ödülü kazanmıştı.
 
Ben Affleck, başrolünü Jared Leto ve Will Smith’in üstlendiği İntihar Timi-Suicide Squad filminde Batman rolüyle bir kez daha izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Film, 12 Ağustos’ta gösterime girecek.

Yorum Yapılmamış: "Affleck, kaç filmde Batman olacak?"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.