Birbirine ikiz gibi benzeyen ünlüler

Javier Bardem Jeffrey Dean Morgan
Kimi zaman film ya da dizi izlerken ''Ben bu oyuncuyu nerede görmüştüm ki'' diye kafamıza takılır. Arama verdiğimizde ise karşımıza başka birinin çıktığı olmuştur. Çünkü gündelik hayatta olduğu gibi ünlüler dünyasında da öyle benzerlikler var ki insanların çifter çifter yaratıldığına inanasımız geliyor. İşte birbirine ikiz kardeş kadar benzeyen bu ünlülerden bazıları:
Robert Downey Jr Jeffrey Dean Morgan Javier Bardem
JAVIER BARDEM/JEFFREY DEAN MORGAN/ROBERT DOWNEY JR: Javier Bardem'in ünü ülkesi İspanya'yı aşıp başka kıtalara çoktan ulaşmışken, The Walking Dead dizisinde karşımıza çıkan bir aktör gerçekten çok şaşırttı. Önceki filmlerini bilmeyenler dizinin kötü adamı Negan'ı canlandıran Jeffrey Dean Morgan'ı önce Bardem sandılar. İkiz kardeşler Morgan ile Bardem'in bir de üçüzü var aslında... Ünlü aktör Robert Downey JR da onlara benziyor.
Dacre Montgomery Billy Stranger Things
DACRE MONTGOMERY VE ÜÇÜZ KARDEŞLERİ: Stranger Things dizisinde asi genç Billy'yi canlandıran genç aktör Dacre Montgomery'yi herkes iki ünlü aktöre benzetti. Birine özellikle benzetilmeye çalışılan Montgomery, diğerine ise doğuştan benziyor.
Rob Lowe
ROB LOWE VE ST. ELMO'S FIRE HALİ: 80'li yılların belki de en yakışıklı aktörü Rob Lowe'un St. Elmo's Fire filminde canlandırdığı Billy Hicks (yani yine Billy), küpesiyle, bakışıyla, duruşuyla, saç modeliyle, kıyafetleriyle Stranger Things'in Billy'sinin aynı.
ROBERT DOWNEY DE ŞAŞTI BU İŞE: İşin ilginç yanı, Dacre Montgomery büyük bir emekle Rob Lowe'a benzese de esasen doğal haliyle aynı Robert Downey JR'ın gençlik yılları. Galiba RDJ herkese bir parça benziyor.
Burak Deniz
Mesela şu günlerde Bizim Hikaye dizisinde rol alan Burak Deniz de Robert Downey JR'ın dördüncü benzeri....
Christopher Abbott
JON SNOW MU O?: Gelelim daha acayip bir duruma... Bu oyuncuyu görünce tanıdınız mı? Tabii ki bildiniz, Game of Thrones dizisinin Jon Snow'u İngiliz aktör Kit Harington.... Galiba biraz uykusuz kalmış.
Kit Harington
JON SNOW'UN DİNÇ HALİ: Biraz daha dinlenince hemen değişikliği fark etmiştir herkes. İşte bu Kit Harington...
Kit Harington Christopher Abbott
İKİZ KARDEŞLERİ OYNAMALARI LAZIM: Aslında ilk karedeki oyuncu, şu günlerde Jessica Biel ile rol aldığı The Sinner dizisiyle isminden çok söz ettiren Christopher Abbott. Dizide görenlerin Harington zannettiği Abbott, kardeşi olsa benzeyemeyeceği kadar ona benziyor. Şaşılacak şey...
Henry Cavill Matt Bomer
SUPERMAN'İN İKİZİ: Çelik adam Superman'i canlandıran İngiliz aktör Henry Cavill'e de çok benzeyen bir oyuncu var. Amerikalı aktör Matt Bomer, Cavill'i değil andırmak sanki ikizi...
Natalie Portman Millie Bobby Brown
WHO'S THAT GIRL?: Stranger Things ilk sezonuyla ekrana geldiğinde onu kazınmış saçlarıyla görenler Google'a şu aramayı verdi: Natalie Portman'ın kızı var mı?
Natalie Portman Millie Bobby Brown
ELEVEN VE TWELVE: Stranger Things dizisinin Eleven-şimdilerde Jane karakteri-Millie Bobby Brown, saçları kazınmış da uzun da olsa Oscarlı ünlü yıldız Natalie Portman'a benziyor. Bu benzerliği fark eden Duffer kardeşler de ilk sezonda saçlarını kazıyarak onu Portman'ın V for Vendetta filmindeki haline, 2. sezonda ise Leon'daki görüntüsüne benzetti. İkisi neredeyse aynı DNA'yı taşıyor.
Josh Holloway Nikolaj Coster-Waldau
JAIME LANNISTER VE İKİZİ: Biri ıssız adalarda kendini parçaladı, diğeri esir düştü, saçı, sakalı birbirine karıştı. Ama fiziksel görüntüleri ne kadar değişirse değişsin Lost'un Sawyer'ı Josh Hollaway ile Game of Thrones'un Jaime Lannister'ı Danimarkalı aktör Nikolaj-Coster Waldau tıpatıplar...
Zoe Saldana Thandie Newton
THANDIE NEWTON-ZOE SALDANA: İki ünlü yıldız birbirine o kadar çok benziyor ki bazen açılışlarda muhabirlere ''Bilin bakalım bu hangimiz?'' esprileri bile yapıyorlarmış.
Tom Hardy Logan Marshall
TOM HARDY'NİN KAYIP KARDEŞİ: O kadar benziyorlar ki Tom Hardy başka bir isimle yeni filmler, diziler çeviriyor zannedebilirsiniz. Hardy ile Örümcek Adam: Eve Dönüş, Prometheus gibi yapımlarda rol alan Logan Marshall-Green ayırt edilemeyecek kadar benziyor.
Will Arnett Patrick Wilson
BU KADARINA DA PES: Buraya kadar hala dudak büküyorsanız artık havlu atmanız gereken zamana geldik. Will Arnett ile Patrick Wilson o kadar benziyorlar ki Çalınan Taç romanındaki gibi bebekken ikizlerden birinin çalınıp başka bir yerde büyütüldüğüne inanabilirsiniz.
Sarah Hyland Mila Kunis
ASHTON KUTCHER'IN SEVDİCEĞİ VE İKİZİ: Hayatını ünlü aktör Ashton Kutcher ile birleştiren tanınmış yıldız Mila Kunis'in kayıp ikiz kardeşi ise Sarah Hyland. Dizi çalışmalarıyla tanınan oyuncu, kimi zaman ekranda görenler tarafından Kunis zannediliyor.

Yorum Yapılmamış: "Birbirine ikiz gibi benzeyen ünlüler"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.