Dark hayranlarına müjde

Netflix’in ilk Alman orijinal dizisi Dark ile ilgili yayıncı platform tarafından müjdeli bir haber geldi.

Baran bo Odar ve Jantje Friese tarafından hayata geçirilen dizi, Almanya başta olmak üzere ABD, Brezilya, İtalya, İspanya, Fransa ve Türkiye dahil tüm dünyada büyük yankı uyandırmıştı.

Netflix, doğaüstü olaylar yaşayan bir ailenin hikayesini anlatan Alman yapımı Dark’ın 2. sezonuyla ekrana geleceğini duyurdu.

Dark

Dizinin yaratıcıları Baran bo Odar and Jantje Friese, ikinci sezon hakkında şöyle konuştu:

“Dark’ın gördüğü ilgiden ve hikayemizin küresel çapta yakaladığı başarıdan dolayı son derece heyecanlı ve mutluyuz. Kahramanların sırlarla dolu dünyasında kaybolan izleyiciler, hikayenin sunduğu bulmacaları çözmekten de keyif aldı.

Yeni bir yolculuğa başlayacağımızı bilmek, bizim için bir rüyanın gerçek olması gibi. Dark’ın ikinci sezonunda hayranlarımızı pek çok sürpriz bekliyor”

Dark

Senaryosu Jantje Friese tarafından yazılan ve Baran bo Odar (Who Am I – No System is Safe), tarafından yönetilen gizem dolu drama dizisi Dark, anlaşılması güç bir bulmacayı konu alıyor.

Dizide, kasabanın sorunlu geçmişi ile bağlantılı olaylar, geçmişle bugün arasında gidilip gelinerek üç kuşağın çevresinde anlatılıyor. Dizi, bu dikkat çekici kurgusuyla da göz dolduruyor.

Dark

Dark, iki küçük çocuğun kaybolduğu Alman kasabası Winder’da bu trajik olayın ardından dört aile arasındaki karmaşık ilişkileri ve yaşanan çifte hayatları ekrana getiriyor.

Dizi, her biri 1’er saatlik 10 bölümden oluşuyor.

Dark

Yorum Yapılmamış: "Dark hayranlarına müjde"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.