Game of Thrones: 7. sezondan ilk fotoğraflar

Game of Thrones
Game of Thrones dizisinin merakla beklenen 7. sezonu 16 Temmuz 2017 tarihinde izleyiciyle buluşacak. Ekrana 8 bölüm olarak gelecek olan dizinin yayın tarihi yaklaşırken merak da artıyor. Bu merakı giderecek ayrıntılar ise yayıncı kanal HBO'dan geliyor. HBO, 7. sezondan ilk fotoğrafları paylaştı. İşte Game of Thrones yeni sezondan 15 kare
Arya Stark Game of Thrones
Arya Stark, Jaquen H'ghar ile olan eğitimine nokta koyup Westeros'a geri dönmüş ve ilk işi ölüm listesindeki Walder Frey'i öldürmek olmuştu. Yeni sezonda ailesi ile karşılaşıp karşılaşmayacağı merakla beklenirken, ölüm listesine kaldığı yerden devam edip etmeyeceğini de izleyeceğiz.
Bran Game of Thrones
Altıncı sezonda Hodor'un ölümüyle sonuçlanan Akgezenler istilasından kurtulan Bran Stark ve Meera Reed'i yeni sezonda zorlu bir yolculuk bekliyor. Çünkü artık yanlarında her zaman yardımcı olan Hodor ve sadık kurtları Summer da yok.
Cersei Jaime Lannister Game of Thrones
King's Landing'de organize ettiği Wildfire patlamasından sonra Demir Taht'a oturan Cersei Lannister'ı, kardeşi Jaime Lannister ile zorlu bir yüzleşme bekliyor. Çünkü geçmişte Jaime, Wildfire kullanmak istediği için ''Çılgın Kral'' olarak bilinen Aerys Targaryen'i öldürmüş ve ismi ''Kral Katili-Kingslayer'' olarak kalmıştı.
Daenerys Targaryen Game of Thrones
Daenerys Targaryen ve yakın çevresi, Essos'tan ayrılarak Demir Taht'ı ele geçirmek üzere King's Landing'e doğru yola çıkmıştı. Yeni sezon onun gücünün taht için yeterli olup olmadığını gösterecek.
Davos Seaworth Game of Thrones
Jon Snow'un sağ kolu haline gelen Davos Seaworth, 7. sezonda da sağduyu sahibi olması sebebiyle onun en önemli akıl hocası olacak gibi görünüyor.
Jon Snow Game of Thrones
Jon Snow, 6. sezonda evi Winterfell'i Ramsay Bolton'dan kurtarmıştı. Ramsay'in ölümünden sonra Kuzey'in Kralı ilan edilen Jon Snow'un bu savaşta yanında olan kardeşi Sansa Stark'ın desteğini ne kadar sürdüreceğini yeni sezonda göreceğiz. Onu bekleyen bir başka tehlike de Akgezenler... Ayrıca gerçek anne ve babasıyla ilgili gelişmeler de yeni sezonun konularından.
Missandei Game of Thrones
Missandei, Daenerys ile birlikte King's Landing yoluna düştü ve evi olan Essos'tan ilk kez ayrılarak Westeros'u görecek.
Sam Gilly Game of Thrones
Jon Snow tarafından Master olması için Citadel'e gönderilen Samwell Tarly ile Gilly'nin yeni yaşamının nasıl gideceğini 7. sezonda seyredeceğiz.
Sansa Littlefinger Game of Thrones
Game of Thrones'un en kurnaz ve güvenilmez karakterlerinden Little Finger ile Sansa Stark arasında tehlikeli bir işbirliğinin temelleri geçen sezonda atıldı. Sansa yönünü ağabeyi Jon Snow'dan yana mı çevirecek, yoksa gözünü taht hırsı mı bürüyecek?
The Hound Game of Thrones
Öldü sanılırken sağ salim karşımıza çıkan The Hound'un yolu, 6. sezonda Brotherhood without Banners ile kesişmişti. Bu maceranın devamı ise 7. sezonda...
Lyanna Mormont Game of Thrones
Lyanna Mormont, Jon Snow'un Kuzey'in Kralı olması konusunda çok iyi bir konuşma yapmıştı. 7. sezonda da bu genç, ama çok karizmatik karakteri yeniden izleyeceğiz.
Game of Thrones Tormund
Eskiden düşman olduğu Jon Snow'un en büyük destekçilerinden biri haline gelen Tormund Giantsbane'i yeni sezonda büyük ihtimalle Akgezenler ile zorlu bir mücadele bekliyor.
Game of Thrones Tyrion Lannister
Tyrion Lannister için 7. sezonda çok zorlu bir sınav bekliyor. Babası Tywin Lannister'ı öldürdükten sonra King's Landing'i terk eden Tyrion, kendisine çok kızgın olan iki kardeşi Cersei ve Jaime ile yüzleşince neler olacak?
Varys Game of Thrones
Yine Tyrion gibi Tywin cinayetinden sonra King's Landing'den ayrılan Lord Varys, Daenerys Targaryen ve ordusu ile beraber evine geri dönüyor. Bakalım onu neler bekliyor, izleyip göreceğiz.
 Game of Thrones
Daenerys Targaryen ve ordusu ile Lannisterlar, Demir Taht için bu sezonda karşı karşıya gelecek mi? Dizinin belki de en önemli sorusunun yanıtı da 7. sezonda alınacak.

Yorum Yapılmamış: "Game of Thrones: 7. sezondan ilk fotoğraflar"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.