Game of Thrones finali için ilginç çözüm

Game of Thrones dizisi yapımcıları, yayınlanacak olan 8. sezonla ekrana veda edecek dizinin finali için ilginç bir çözüm buldu.

Bugüne kadar birçok dizinin senaryo ekibi tarafından uygulanan taktikle dizinin finaline gizem katılması amaçlanıyor. Peki nasıl mı olacak?

HBO Programlar Başkanı Casey Bloys, Bethlehem’s Morovia College’da yaptığı konuşmada, dizi için birkaç ayrı final tasarlandığını ve bunların hepsinin çekileceğini söyledi.

Dizi oyuncularının dahi Game of Thrones’un nasıl sona ereceğini bilmediklerini belirten Bloys, “Game of Thrones ile ilgili şunu biliyorum ki birkaç final birden çekiyorlar ve öykünün nasıl biteceğini ise kimse bilmiyor” dedi.

Daenerys Targaryen Game of Thrones

Bu kadar uzun süre ekranda kalan bir dizi için bunun yapılması gereken bir şey olduğunu vurgulayan Casey Bloys, ”Çünkü bir son çekildiğinde insanlar emin olur. Ama birkaç farklı versiyon çekerseniz hiç kimse gerçek yanıtı sonuna kadar bilemez” diye konuştu.

Beric Dondarrion Jon Snow Game of Thrones

Bu alınan önlemin ise 7. sezon boyunca HBO kanalından sürekli olarak diziyle ilgili gelişmelerin sızdırılması, hackerların eline geçmesi, 8. sezon senaryosu olduğu iddia edilen bir metnin internette gezmesi, HBO’nun diğer ülkelerdeki çözüm ortaklarının bölümleri ”yanlışlıkla” internete koyması gibi sebeplerden alındığı sanılıyor.

Jaime Lannister Bronn Game of Thrones

Game of Thrones dizisi için prodüksiyon çalışmalarına Ekim ayında başlanacak. Dizinin 6 bölüm halinde yayınlanacak olan final sezonu 2018 sonları ya da 2019 yılı başlarında ekrana gelecek.

Yorum Yapılmamış: "Game of Thrones finali için ilginç çözüm"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.