Game of Thrones: Sezon finali fotoğrafları yayınlandı

Jon Snow Game of Thrones
Game of Thrones dizisinin 7. sezonu, The Dragon and The Wolf/Ejderha ve Kurt isimli final bölümüyle sona erecek. HBO, sezon finalinden fotoğrafları paylaştı. Bu fotoğraflardan birinde Jon Snow, King's Landing'de gerçekleştirilecek Stark, Targaryen ve Lannister hanelerinin buluştuğu toplantıda görülüyor.
Cersei Jaime Lannister Game of Thrones
Söz konusu toplantıda Demir Taht'ı elinde bulunduran Lannister hanesini Kraliçe Cersei Lannister ve kardeşi Jaime temsil ediyor.
Jon Snow Tyrion Lannister Game of Thrones
Jon Snow, Stark hanesinin başı ve Kuzey'in Kralı olarak toplantıda yer alıyor. Kraliçe'nin Eli konumundaki Tyrion Lannister ise Targaryen hanesi adına toplantıya katılıyor.
Cersei Lannister Game of Thrones
Cersei Lannister'ı yaklaşan Akgezen tehditine karşı ikna etmek amacıyla Duvar'ın kuzeyine geçen Jon Snow ve arkadaşları, bir Akgezen'i ona göstermek üzere yakalamıştı. Bakalım bu kanıt, Cersei'yi ikna etmeye yetecek mi?
Game of Thrones
Jaime Lannister ile Bronn, durum değerlendirmesi yapıyor.
Jaime Lannister Bronn Game of Thrones
Bran Stark Game of Thrones
Winterfell'de ise Littlefinger'ın kumpası üzerine Arya ve Sansa Stark birbirine düşerken, Bran'in bu çatışmayla ilgili kilit rol oynayıp oynamayacağı merakla bekleniyor.
Sansa Stark Game of Thrones
Sansa, kızkardeşiyle geçen haftaki bölümde büyük bir tartışma yaşamıştı. Bu haftaki bölümün fotoğraflarından birinde oldukça düşünceli ve hüzünlü görünüyor.
Theon Greyjoy Game of Thrones
Theon Greyjoy'un kaderini ise yine King's Landing'deki toplantı belirleyecek. Kızkardeşi Yara'nın kurtarılması için Daenerys'e ricaya gelen, ancak karşısında Jon Snow'u bulan Theon için sonun başlangıcı yakın mı?

Yorum Yapılmamış: "Game of Thrones: Sezon finali fotoğrafları yayınlandı"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.