Game of Thrones’un son sezonu akıl uçurucu

Game of Thrones dizisi hayranları, final sezonu olan 8. sezon için daha uzun süre bekleyecek. Bununla beraber dizi cephesinden haberler gelmeye devam ediyor.

Dizide Daenerys Targaryen’in sağ kolu Missandei’yi canlandıran Nathalie Emmanuel, ünlü HBO dizisinin 8. sezonununa ilişkin açıklamalarda bulundu.

Hindustan Times adlı gazeteye konuşan Emmanuel, hayranların diziyle ilgili neler bekleyebileceğine ilişkin soru üzerine, ”Bence Game of Thrones’un final seszonundan bekleyebileceklerimiz gerçek bir patlama” dedi.

Khal Drogo Jason Momoa Game of Thrones

Emmanuel, dizinin birkaç sezondur giderek artan bir tempoyla yukarı doğru tırmandığını belirterek, ”Son iki sezondur dizi çıtayı gittikçe yukarı taşıdı. Şimdi bu hikayeler artık bir sonuca bağlanmak zorunda” dedi.

Bazı karakterlerin henüz gereken noktaya gelmediklerini ve birçok hikayenin neticelenmediğini anımsatan oyuncu, ”Bu sezon dizi hayranları için inanılmaz derecede tatmin edici olacak” sözleriyle yeni sezona ilişkin beklentileri artırdı.

Game of Thrones Daenerys Missandei

Final sezonunun heyecan verici olduğu kadar ”kalp kırıklığı” yaratacak gelişmelerle de dolu olduğunu ifade eden Emmanuel, beklenmedik ölümlerin gelebileceğini ima etti.

Oyuncu, sözlerini, ”Bence izleyici final sezonunu izlerken aklını uçuracak. Yeni sezon akıl uçuru bir sezon olacak” diyerek noktaladı.

Missandei-Game of ThronesGame of Thrones’un son sezonu olan 8. sezon, 2019 yılında ekrana gelecek. Dizinin yaratıcıları, geçtiğimiz günlerde 8. sezonun 2018 yılında yayınlanacağı ihtimalinin önünü kapatarak, ”8. sezon yayın tarihi 2019 olacak” açıklamasını yapmıştı.

Final sezonu 6 bölümden oluşacak. Bununla beraber bölümlerin süreleri eskisinden uzun olmayacak.

Jon Snow Game of Thrones

Yorum Yapılmamış: "Game of Thrones'un son sezonu akıl uçurucu"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.