Gossip Girl geri dönüyor

Ekran tarihinin gelmiş geçmiş en ünlü gençlik dizilerinden Gossip Girl, 7 sene sonra yeniden çevrimiyle izleyici karşısına çıkacak.

Başrol oyuncularına şöhret kapılarını açan dizinin yeni çevrimi, 2007-2012 yılları arasında ekranda rüzgar gibi esen diziyi bir kez daha izleyici karşısına çıkaracak.

Cecily von Ziegesar’ın aynı adlı romanından esinlenilen dizi, aynı yapımcılar tarafından ekrana getirilse de köprülerin altından çok sular aktığı için bu kez başka oyuncular kamera karşısına geçecek.

Gossip Girl

Dizinin ana kadrosunda başrolde yer alan Blake Lively çeşitli sinema projelerinde yer alırken, Penn Badgley ise son dönemin popüler dizilerinden You’da başrolü üstleniyor.

Ekrana 2020 yılında gelecek yeni dizide eski kadrodan yer alan tek isim ise, Dedikoducu Kız/Gossip Girl’ü seslendiren Kristen Bell olacak.

You Netflix Penn Badgley

Lisede dedikodular yayan mesajları her seferinde “XoXo/Çok öptüm” diye bitiren Gossip Girl’ü seslendiren Bell, ortalığı karıştıran mesajlarına devam edecek.

Ancak tabii ki Dedikoducu Kız, yeni serüvenlerinde döneme ayak uyduracak. 2000’lerde blog yazarlığı gözde olduğu için mesajlarını böyle ileten Gossip Girl, artık farklı sosyal medya araçlarına, mesela Instagram hikayelerine başvuracak.

Gossip Girl

Yine değişen dönemle beraber eşcinsellere yönelik saldırılar, ırkçılık motifleri ve ABD’nin Trump ile beraber farklılaşan ortamı da diziye yansıyacak.

Dizi yapımcılarından Joshua Safran da bunu doğrulayarak, “Dünya tabii ki değişiyor, zenginlik ve imtiyazın nereden geldiği de. Biz de buna göre diziyi şekillendireceğiz” dedi.

Gossip Girl Chuck Bass

Dizideki lisenin de günümüzdekilere göre yeniden şekilleneceği de Gossip Girl cephesinden gelen haberler arasında yer alırken, bunun için yapımcıların dizinin geçtiği New York Üst Doğu Bölgesi’ndeki lise öğrencilerinin izlenimlerinden de faydalanacağı belirtildi.

Gossip Girl, zengin çocuklarının okuduğu bir lisede “Dedikoducu Kız” ismiyle mesajlar atarak ortalığı karıştıran bir bloggerın gençlere yaşattıklarını konu alıyordu.

Gossip Girl

Yorum Yapılmamış: "Gossip Girl geri dönüyor"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.