”Para Canavarı” geliyor

Oyunculuktaki başarısını kamera arkasına da taşıyan Jodie Foster, dev bir kadroyu ”Para Canavarı-Money Monster” filminde buluşturdu. Başrolünü George Clooney ile Julia Roberts’ın üstlendiği filmin ilk fragmanı yayınlandı.

Foster’ın yönettiği Wall Street filminde, ”Oceans” serisi ve ”Tehlikeli Aklın İtirafları” adlı filmden sonra yeniden buluşan Clooney ile Roberts’ın rol arkadaşları, ”Unbroken” ile tanınan Jack O’Connell, ”Outlander” dizisiyle parlayan Caitriona Balfe, ”Affair” dizisinin başarılı oyuncusu Dominic West, Lenny Venito, Giancarlo Esposito ve Emily Meade.

George Clooney’nin televizyondan borsa tüyoları veren Lee Gates adlı bir Wall Street simsarını canlandırdığı filmde yanlış bir tüyo yüzünden  tüm mal varlığını kaybeden bir izleyici, TV kanalını bomba ve silahla basıyor ve Gates’i tutsak alıyor. Borsacılığı ve arkasındaki güçleri masaya yatıran filmde, Julia Roberts, Gates’in görev aldığı kanalın sahibini, Dominic West ise talihsiz ve öfkeli izleyicinin hisselerini aldığı şirketin CEO’sunu canlandırıyor.

Senaryosunu Alan DiFiore ve Jim Kouf’un daha önceki bir çalışmasından Jamie Linden’ın geliştirdiği film, 27 mayıs 2016 tarihinde gösterime girecek.

İşte filmden ilk fragman:

 

Yorum Yapılmamış: "''Para Canavarı'' geliyor"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.