İşte 2015’in En Kötü Filmi!

Arnold Schwarzenegger’in uzun bir aradan sonra serinin yeni filmiyle izleyiciyi buluşturduğu ‘’Terminator Genisys’’, 2015 yılının en kötü filmi seçildi.

Empireonline eleştirmenleri, konusu 2029’da geçen filmin yönetmenliğini Alan Taylor üstleniyor. 68 yaşındaki Arnold Schwarzenegger’in bir kez daha kamera karşısına geçtiği filmin konusu şöyle:

Yıl 2029… İnsanların direniş önderi John Connor, makineler imparatorluğu Skynet’in ölümcül gücüne karşı savaşmaktadır. Joh Connor, sadık dostu Çavuş Kyle Reese’i 1983 yılına geri gönderir ve katil bir robot tarafından takip edilmekte olan annesi Sarah Connor’ı kurtarması için görevlendirir. Bu sayede insan ırkının geleceğini korumuş olacaktır. Ne var ki Kyle Reese 1980’lerin Los Angeles’ına vardığında karşılaştığı şey bildiği anlamda bir geçmiş değildir. Olayların beklenmedik bir şekilde yön değiştirmesi, zaman çizgisinde kırılmaların yaşanmasına neden olur. Reese bu yabancı geçmişte beklenmedik müttefikleriyle, yeni düşmanlarına karşı geleceği yeniden başlatmak gibi zorlu bir görevi yürütecektir.

Film, dünya çapında 440 milyon 603 bin 537 dolar gişe hasılatı yapmış, Türkiye’de ise 471 bin 613 kişi tarafından izlenmişti.

Yorum Yapılmamış: "İşte 2015'in En Kötü Filmi!"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.