La Casa de Papel çetesi gerçek hayatta kimdir

La Casa de Papel
La Casa de Papel hayatımıza girdiğinden beri bu İspanyol yapımı dizi bağımlılık yarattı. Sadece Türkiye'de değil tüm dünyada milyonlarca hayranı olan La Casa de Papel oyuncuları, şimdiye kadar sadece ülkelerinde tanınırken şimdi şöhretleri okyanusları aştı. Peki onlar gerçekte kimdir, kariyerleri ve özel hayatları nasıl?
La Casa de Papel
Úrsula Corberó (Tokyo): Dizinin başrolündeki güzel oyuncu, Barcelona doğumlu ve 29 yaşında. Aslan burcu olan Ursula, 1.63 boyunda. Güzel oyuncunun @ursulolita adresindeki Instagram hesabında 3 milyon takipçisi var.
Ursula Corbero La Casa de Papel
Oyunculuğa 13 yaşında başlayan Ursula, Física o Química (Fizik ve Kimya) adlı TV dizisiyle tanındı. Katalan olan Ursula Corbero, Barcelona takımının fanatik bir taraftarı.
Ursula Corbero La Casa de Papel
Ursula Corbero'nun dünyanın her yerinde hayallerini süslediği bir çok hayranı olsa da 2016 yılından bu yana aktör Chino Darin ile beraber...
La Casa de Papel
Pedro Alonso (Berlin): Narsistik kişilik bozukluğundan muzdarip Berlin'i başarıyla canlandıran Pedro Gonzalez Alonso 46 yaşında. Kraliyet Dramatik Sanat Akademisi mezunu Alonso'nun @pedroalonsoochoro adresindeki Instagram hesabında 970 bin hayranı var.
Pedro Alonso La Casa de Papel
Aynı zamanda profesyonel ressam olan Alonso, zaman zaman Instagram hesabından da resimlerini paylaşıyor. Özel hayatında ser verip sır vermeyen Alonso, Türkiye'deki hayranlarına selam gönderdiği video sayesinde çok sayıda Türk takipçi kazandı.
La Casa de Papel
Álvaro Morte (Profesör): Asıl ismi Álvaro Antonio García olan Morte 43 yaşında. Dizide rol alan oyuncular arasında La Casa de Papel öncesinde de en popüler isim olan Morte, aktör ve yönetmen olarak İspanya'da çok tanınıyor. Hatta bu dizi başlamadan sırf onun için ekran karşısına oturan çok İspanyol var.
Alvaro Morte La Casa de Papel
İsmine açılan sahte Instagram hesaplarından muzdarip olan Morte, neticede çareyi ''resmi hesap'' yazmakta bulsa da yine de baş edebilmiş değil. 1 milyon 200 binin üzerinde takipçisi olan Morte, tiyatro çalışmalarını da aktif olarak sürdürüyor.
Alvaro Morte La Casa de Papel
Tam bir sanatçı burcu olan Balık Burcu mensubu Morte, modacı Blanca Clemente ile evli ve 4 yaşında ikiz çocuk sahibi... Morte ile Tokyo'yu canlandıran rol arkadaşı Ursula Corbero, La Casa de Papel dışında da çok iyi arkadaşlar...
Jaime Lorento Lopez La Casa de Papel
Jaime Lorente (Denver): Asıl ismi Jaime Lorente Lopez olan aktör 26 yaşında. Oğlak Burcu olan Jaime, sosyal medyada patlama derecesinde ilgi görüyor. Genç oyuncunun @jaimelorentelo adresinde 1 milyon 300 bin takipçisi var.
Jaime Lorente Lopez La Casa de Papel
Dizideki ilginç gülüşü sebebiyle literatüre ''Denver gülüşü'' diye bir kavram kazandıran Lorente, aynı zamanda başarılı bir dansçı ve tiyatro oyuncusu. Televizyon ve sinema çalışmalarının yanı sıra sahne çalışmalarını da profesyonel olarak sürdürüyor.
Jaime Lorente Lopez La Casa de Papel
Dizide rehinelerin bile aklını başından alan Denver, özel hayatında da aynı şekilde kadınların gözdesi. Genç aktörün her gün bir başka güzelle ismi anılırken, iki ateş arasında kaldığı da İspanyol basınında sıkça haber oluyor.
Alba Flores La Casa de Papel
Alba Flores (Nairobi): 31 yaşındaki Alba Flores ödüllü bir oyuncu. La Casa de Papel öncesinde 4 dizide rol alan oyuncunun kadrosunda yer aldığı Vis a Vis (Saray) adlı dizi, 2015 yılından bu yana ekranda seyirciyle beraberliğini sürdürüyor.
Alba Antonio Flores La Casa de Papel
Bizlere şarkıcı Yıldız Tilbe'nin gençliğini anımsatan Alba, ülkesinde çok ünlü olan aktör ve şarkıcı Antonio Flores'in kızı. Babaannesi ve dedesi de ülkeleri İspanya'da tanınan Alba Flores, kendisi de ailesi gibi aynı zamanda şarkıcı. Onun da Instagram takipçisi sayısı 1 milyon 300 bin
Rio La Casa de Papel
Miguel Herrán (Rio): Ekibin en genç üyesi, Tokyo'nun deyimiyle ''en zayıf halkası'' ve onun yalnız yaşamına renk katan sevgilisi olan Rio 21 yaşında.
Miguel Herran La Casa de Papel
1.66 boyundaki minyon aktör Boğa Burcu. Goya En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncu Ödülü'ne sahip olan Herran geleceği parlak bir aktör... Herran'ın @miguel.g.herran adresindeki Instagram hesabını 1 milyon 200 bin kişi takip ediyor ve onun bol bol seyahat ettiğine, doğa aşığı olduğuna, köpeğini deli gibi sevdiğine tanıklık ediyor.
La Casa de Papel Moscow
Paco Tous (Moskova): 54 yaşındaki tecrübeli aktör, 1987 yılından bu yana televizyon dizileri ve sinema filmlerinde kamera karşısına geçiyor.
La Casa de Papel Paco Tous
Paco karakterini canlandırdığı İspanya yapımı TV dizisi Los hombres de Paco ile bilinen oyuncu, oğlu Denver uğruna her şeyi yapabilecek bir babayı canlandırdığı Moskova rolüyle kalpleri fethetti. Tous'un @pacotous adresindeki hesabını 390 bin kişi takip ediyor.
La Casa de Papel Helsinki
Darko Peric (Helsinki): Yaşından oldukça büyük gösteren 40 yaşındaki Peric bir dövme tutkunu ve neredeyse bütün vücudu dövmeyle kaplı. Karnının üzerinde dev bir ayı dövmesine sahip olan Peric, @darkoperich adresindeki Instagram hesabında 290 bin kişi tarafından takip ediliyor.
La Casa de Papel Darko Peric
Hırvat asıllı oyuncu, resmi internet sitesinde kendini ''Bir ülkede doğdum ama artık orada değilim. Ülkem eski Osmanlı İmparatorluğu ile Avusturya-Macaristan İmparatorluğu arasında'' diye tanıtıyor. Aktör olarak kariyer yapmak için tüm dünyayı gezen Peric'in en büyük hayali tüm dünyanın onu tanımasıymış. Başarmış gibi görünüyor.
La Casa de Papel oslo
Roberto Garcia (Oslo): Ekibin en geride kalan üyesi olan Oslo'nun asıl ismi Roberto Garcia Ruiz. Hakkında bilgi bulmak için en çok zorlandığımız aktör, La Casa de Papel öncesinde 12 yapımda roller almış.
La Casa de Papel Roberto Garcia Ruiz
Sık sık aynı ismi taşıdığı boksör Roberto Garcia ile karıştırılan oyuncu vücut geliştirmeye ve spora çok meraklı. Dizide Helsinki ile kuzen olan bir Sırp'ı canlandıran Roberto aslında halis muhlis İspanyol...
La Casa de Papel Denver

Yorum Yapılmamış: "La Casa de Papel çetesi gerçek hayatta kimdir"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.