Once Upon a Time in Hollywood: İlk fragman

Başrolünü Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt’in paylaştığı yeni Quentin Tarantino filmi Once Upon a Time in Hollywood’dan ilk fragman paylaşıldı.

Once Upon a Time in Hollywood Brad Pitt Leonardo DiCaprio

Film, artık iş yapamayan eski Western yıldızı Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) ile dublörü Cliff Booth (Brad Pitt) ve Manson cinayetlerinin çevresinde gelişiyor.

Fragmanın başında Rick ve Cliff, siyah beyaz görüntüleriyle film setinde yer alıyor. İlerleyen sahnelerde ise film çekiminde Bruce Lee (Mike Moh) ile Cliff’i karşılıklı dövüşürken görüyoruz.

Once Upon a Time in Hollywood Brad Pitt Bruce Lee Mike Moh

Filmde Margot Robbie, ünlü yönetmen Roman Polanski’nin, Manson cinayetlerine kurban giden eşi, aynı zamanda Rick’in kapı komşusu olan Sharon Tate’i canlandırıyor.

Once Upon a Time in Hollywood Brad Pitt Leonardo DiCaprio

Tate’in müzik eşliğinde dans ettiği sahnenin ardından, 60’ların sonundaki California’nın görüntüleri müzik eşliğinde gösteriliyor. Bu sırada, Manson çetesinden kadın üyeleri evlerinin önünde görüyoruz.

Once Upon a Time in Hollywood Margot Robbie

DiCaprio’nun beyazlar içindeki kızlarla beraber film çekiminde dans ettiği ve küçük bir kızın kulağına, “Hayatım boyunca seyrettiğim en iyi oyunculuk” demesinin ardından gözlerinin yaşardığı sahneler de fragmanın çarpıcı anları arasında yer alıyor.

Once Upon a Time in Hollywood Leonardo DiCaprio

Once Upon a Time in Hollywood, sinemayı 10. filminde bırakacağını açıklayan Quentin Tarantino’nun 9. filmi.

Filmde Charles Manson’ı Damon Herriman canlandırırken, geçtiğimiz günlerde hayata veda eden Luke Perry de filmin oyuncuları arasında.

Once Upon a Time in Hollywood Brad Pitt

Burt Reynolds, Damian Lewis, Al Pacino, Dakota Fanning, Emile Hirsch, Timothy Olyphant, James Marsden ve Tim Roth da filmin kadrosunda yer alıyor.

İşte, Türkiye’de 23 Ağustos 2019’da gösterime girecek olan Once Upon a Time in Hollywood’un merakla beklenen ilk fragmanı:Yorum Yapılmamış: "Once Upon a Time in Hollywood: İlk fragman"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.