Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü: Fragman yayınlandı

Yılmaz Erdoğan’ın 1990’lı yılların sonunda kapalı gişe oynayan aynı adlı oyunundan yeniden beyazperdeye uyarlanan “Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?” adlı film, Netflix ekranına gelmeye hazırlanıyor.

Ecem Erkek, Yılmaz Erdoğan, Devrim Yakut ve Merve Dizdar’ın rol aldığı film, 9 Nisan 2021‘de Netflix’te yayınlanacak filmden fragman yayınlandı.

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü

“Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?” isimli oyunun başrolünde Demet Akbağ ve Yılmaz Erdoğan rol almış, Zerrin Sümer, Sinan Bengier, Salih Kalyon, Altan Erkekli, Bican Günalan ve Gürdal Tosun gibi isimler onlara eşlik etmişti.

İlk olarak 23 Ocak 1999’da seyirci karşısına çıkan oyun, yüzlerce kez kapalı gişe oynayarak 1 milyonun üzerinde izleyici toplamıştı.

Tüm dünyayı saran Corona salgını öncesinde çekilen ve Ekim 2020’de sinemalarda vizyona girmesi planlanan BKM yapımı filmin yönetmeni Andaç Haznedaroğlu. Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı tiyatro oyunu, ülkenin yıllar içerisinde geçirdiği değişimi arka plana koyarak üstün zekalı bir kadın olan Gülseren’in öyküsünü anlatıyordu.

İşte filmin fragmanı:

Yorum Yapılmamış: "Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü: Fragman yayınlandı"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.