Sherlock, korkunç gelinin peşinde!

Ekranların en çok özlenen dizisi Sherlock, ”The Abominable Bride-Korkunç Gelin” adlı özel bölümüyle seyircisiyle hasret giderecek.

Farklı bir hikayeyle ekrana gelecek olan Sherlock ile ilgili seyircilere verilecek en önemli bilgi, hiç kuşkusuz 4. sezonun henüz başlamadığı, bunun sadece özel bir bölüm olduğu… Özel bölümde 1890’lı yıllara, yani Arthur Conan Doyle’un yazdığı orijinal Sherlock Holmes’un yaşadığı döneme dönecek olan ünlü dedektif, sağ kolu John Watson ile esrarengiz ve tuhaf bir gelinin sırrı çözmeye çalışacak.

”Sherlock: The Abominable Bride” isimli  90 dakikalık bölüm, 1 Ocak 2016 tarihinde hem ABD, hem de İngiltere’de ilk kez aynı anda gösterilecek. Yönetmen koltuğunda Douglas Mackinnon’un oturduğu özel bölümde, Benedict Cumberbatch (Sherlock Holmes) ve Martin Freeman’a (John Watson),  Amanda Abbington (Mary Morstan), Rupert Graves (Lestrade) ve Bayan Hudson (Una Stubbs) eşlik edecek.

 

Özel bölümde, Sherlock Holmes ile Watson, Natasha O’Keeffe tarafından canlandırılan esrarengiz ve gözü dönmüş gelinin sırrını çözmeye çalışacak. Arthur Conan Doyle’un ”The Musgrave Ritual” adlı hikayesinden yola çıkılarak ekrana getirilecek bölümde, o hikayede geçen, ”yamuk ayakları” olan bir adamın eşi, üzerinde gelinliğiyle evinin balkonuna çıkıp silahı ağzına sokarak intihara teşebbüs edecek. Sonrasında ise yaşananları çözmek ise, her zamanki gibi Sherlock ile Watson’ın vazifesi olacak.

”Sherlock” dizisinin 4. sezonu ise 2016 ilkbaharında ekrana gelecek.

 

 

1 Yorum: "Sherlock, korkunç gelinin peşinde!"

  • comment-avatar
    hakan mete 4 Ocak 2016 (11:17)

    çok iyi bir film

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.